Regulamin Konkursu Fotograficznego

mbartoszewicz

I. Postanowienia Ogólne

Przedmiotem fotografii powinny być krajobrazy, zabytki i urokliwe miejsca Polski południowo -wschodniej.

1. Organizatorem Konkursu są Media Regionalne Sp. z o.o. wydawca GC NOWINY i wydania internetowego www.nowiny24.pl z siedzibą w Warszawie (00-838) przy ul. Prostej 51, oddział w Rzeszowie przy ul. Unii Lubelskiej 3

2. Konkurs ma charakter otwarty i jest skierowany dla wszystkich czytelników Nowin oraz internautów portalu nowiny24.pl

3. Każdy z autorów może nadesłać nieograniczoną ilość fotografii. Ostateczną decyzję wyborze fotografii do publikacji podejmie Organizator konkursu.

4. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy spółki Media Regionalne Oddział Rzeszów i ich najbliższa rodzina.

5. Technika wykonania prac jest dowolna.

6. Prace należy nadsyłać pocztą tradycyjną na adres redakcji: ul. Kraszewskiego 2, 35-016 Rzeszów z dopiskiem "Konkurs fotograficzny" lub pocztą elektroniczną przez Internet pod adres mapy@nowiny24.pl

7. Prace w formacie JPG o wymiarach min 1200x1600 pikseli i max w plikach nie przekraczających 1MB należy nadsyłać na adres mapy@nowiny24.pl. w formie załączników do listu elektronicznego.

8. Fotografie, na których będą się znajdować jakiekolwiek znaki, cyfry (np. daty) będą dyskwalifikowane.

9. W treści maila /listu elektronicznego należy podać: tytuł pracy, imię i nazwisko, adres autora, telefon kontaktowy, komentarz do zdjęcia, nazwę fotografowanego obiektu, miejsce dokonania zdjęcia, oraz oświadczenie o posiadaniu praw autorskich do zdjęć oraz zgodę na przeniesienie praw do publikacji zdjęć na Organizatora konkursu.

10. Przesłane pliki nie będą zwracane. Z chwilą nadesłania fotografie przechodzą na własność organizatora, który przejmują autorskie prawa majątkowe do nadesłanych prac.

II. Czas trwania konkursu

11. Zdjęcia należy nadsyłać od 1.03. do 30.04. 2010 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 21.05.2010 r.

12. Głosowanie na nadesłane prace odbywać się będzie za pośrednictwem sms-ów. Zdjęciom zostanie przydzielony numer 71051 i prefiks: fotka.numer zdjęcia. Koszt jednego SMS-a to 1,22 z VAT. Serwis SMS-owy będzie czynny od 1 marca do 21 maja 2010 r. do godz. 12.00

13. Jedna osoba może wysłać dowolną ilość SMS-ów.

14. Nagrodzone prace będą opublikowane w serwisie Turystyka na portalu www.nowiny24.pl
III. Nagrody

15. Organizator przewiduje nagrodę główną w postaci weekendowego pobytu w Pensjonacie Stary Piec w Hoczwi wraz z wyżywieniem i atrakcjami w postaci parku linowego. Pozostali wyróżnieni otrzymują jednodniowe wejściówki na park linowy Pensjonatu Stary Piec w Hoczwi

16. Niniejszy konkurs powiązany jest z emisją map Atlasu Wojskowego Podkarpacia dołączanego do GC Nowiny od 1 marca 2010. W związku z powyższym nagrodzeni będą czytelnicy wysyłający zdjęcia z poszczególnych obszarów województwa, które będą ukazywac się w kolejnych dniach emisji map.

17. Pozostali nagrodzeni otrzymają od Organizatora nagrody w postaci grili ogrodowych oraz niespodzianek od Travel Chanel.

18. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do zwiększenia liczby nagród.

19. Nadesłanie prac oznacza akceptację warunków konkursu i regulaminu.

20. Organizator zastrzega sobie prawo do przerwania lub odwołania konkursu.

21. Udział w konkursie jest jednoznaczny z nieodpłatnym udzieleniem prawa do nieodpłatnego wykorzystywania prac w następujących polach eksploatacji: druku w dowolnej liczbie publikacji i w dowolnym nakładzie, używania ich w Internecie oraz w innych formach utrwaleń, nadających się do rozpowszechniania w ramach działań Organizatora Konkursu. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem przez osoby uczestniczące zgody na przetwarzanie przez Organizatora ich danych osobowych na potrzeby konkursu oraz w celach marketingowych organizatora/ustawa o ochronie danych osobowych z dn.29.08.1997 r. Dz.U. Nr 133 poz.833 z póz. zm./.Osoby uczestniczące w konkursie potwierdzają swoją zgodę na powyższe w formie przesłania do organizatora oświadczenia zgodnie z zał. do niniejszego regulaminu.

IV. Postanowienia końcowe

22.. Ewentualne reklamacje uczestników konkursu są przyjmowane do dnia 30 kwietnia 2010 r. wyłącznie w trybie korespondencji na adres: Media Regionalne Spółka z o.o., ul. Unii Lubelskiej 3, 35-016 Rzeszów

23. Spory odnoszące się i wynikające z konkursu będą rozwiązywane przez organizatora konkursu. Wszelkie decyzje organizatora będą wiążące i ostateczne.

24. Organizator jest uprawniony do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu, o ile nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w konkursie. Dotyczy to w szczególności zmian poszczególnych czynności konkursowych oraz specyfikacji nagród.

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie