Regulamin konkursu Miss i Mister Lata

mmazur

I Postanowienia ogólne

1. Organizatorem konkursu jest R-press sp. z o.o., wydawca Gazety Codziennej "Nowiny" i portalu nowiny24.pl z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Kraszewskiego 2.
2. Konkurs trwa od 30 lipca do 22 września 2007 roku, czyli do końca kalendarzowego lata. Wyniki będą ogłoszone na łamach GC "Nowiny" i w portalu nowiny24.pl/missmister.
3. Konkurs ma charakter otwarty. Kandydatki i kandydaci mogą przysyłać zgłoszenia do udziału w konkursie nie później niż do 10 września 2007 roku (decyduje data wpływu do Organizatora).

II Zasady konkursu

Udział
1. Organizator informuje o zasadach konkursu na łamach GC "Nowiny" oraz w portalu nowiny24.pl/missmister.
2. Uczestnik, który chce wziąć udział w konkursie, musi przesłać do Organizatora oświadczenie zawierające następujące informacje:
a) imię i nazwisko,
b) wiek,
c) numer telefonu,
d) kilka słów o sobie (czym się zajmujesz, co robisz w wolnych chwilach, jakie jest Twoje hobby),
e) zdjęcia kandydatki lub kandydata.
3. Osoba zgłaszająca się do Konkursu wyraża zgodę na publikację wizerunku w GC "Nowiny" i portalu internetowym nowiy24.pl/missmister.
4. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo odmówienia publikacji fotografii, które mogą w jakimkolwiek stopniu naruszać przepisy prawa polskiego i ogólnie przyjęte normy moralne.

Głosowanie
5. Głosowanie w konkursie "Miss / Mister Lata" odbywa się za pośrednictwem SMS-ów.
6. Dla osób głosujących za pośrednictwem SMS-ów został przydzielony numer 7268 i prefiks nwmiss oraz nwmister. Koszt jednego SMS-a to 2,44 z VAT. Serwis SMS-owy będzie czynny od 30 lipca do 22 września do godziny 24.00.
7. W celu ułatwienia oddawania głosów poszczególnym kandydatkom i kandydatom zostaną przydzielone numery porządkowe.
8. Jedna osoba może oddać dowolną ilość głosów.
9. Organizator przygotował nagrody dla osób biorących udział w plebiscycie SMS-owym.
10. Głosowanie na stronie internetowej w module "Poleć zdjęcie" ma charakter sondy i nie jest podstawą do przyznania nagród.

Nagradzanie
11. W konkursie nagrodzimy Miss i Mistera Lata, którzy uzyskają największą liczbę otrzymanych głosów za pośrednictwem SMS-ów.

III Warunki uczestnictwa

1. Do udziału w konkursie przyjmujemy zgłoszenia kandydatek i kandydatów pełnoletnich zamieszkałych w województwie podkarpackim.
2. Integralną częścią zgłoszenia są: zdjęcia, informacje o kandydatce lub kandydacie, o których mowa w pkt II 2 regulaminu.

IV Nagrody

1. Zestaw kina domowego firmy Sony dla Miss i dla Mistera Lata - ufundowane przez firmę Auchan.
2. Zestaw upominków od firmy Bio-Active dla Miss, Mistera oraz Wicemiss i Wicemisterów Lata ufundowane przez firmę Bio-Active.
3. Zestaw gadżetów i produktów firmowych dla Miss, Mistera oraz Wicemiss i Wicemisterów Lata - ufundowane przez firmę COCAINE stimulation.
4. Zestaw kosmetyków dla mężczyzn dla Miss, Mistera oraz Wicemiss i Wicemisterów Lata - ufundowane przez firmę Eveline.
5. Zestaw kosmetyków dla kobiet z serii "Powitanie z Afryką" dla Miss, Mistera oraz Wicemiss i Wicemisterów Lata - ufundowane przez firmę Bielenda.
6. Nagrody zostaną wręczone podczas finału konkursu, na który Organizator zaprosi uczestników zabawy.
7. Nagrody - w przypadku nieobecności podczas finału - będzie można odebrać w siedzibie organizatora w Rzeszowie (ul. Kraszewskiego 2). Nagrody będą do odebrania przez 30 dni od daty publikacji wyników w GC Nowiny i w portalu nowiny24.pl/missmister.
5. Nagrody nie podlegają zamianie na inne nagrody rzeczowe ani na ich równowartość pieniężną.

V Dane osobowe uczestników konkursu

1. Uczestnicy Konkursu mogą wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez R-press, spółkę z o.o. z siedzibą w Rzeszowie.
2. Organizator informuje, że zgodnie z art. 24 ust.1 pt. 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto uczestnikom Konkursu przysługuje prawo wglądu do własnych danych oraz ich poprawiania. Udział w Konkursie nie jest uzależniony od wyrażenia zgody, o której mowa w punkcie V 1. Regulaminu.
3. Osoby biorące udział w Konkursie zgadzają się, w przypadku wygrania nagrody na opublikowanie zdjęcia, imienia i nazwiska oraz nazwy miejscowości zamieszkania na stronach redakcyjnych GC Nowiny i w portalu nowiny24.pl.

VI Postanowienia końcowe

1. Niniejszy regulamin jest jedynym dokumentem określającym zasady Konkursu. Zgłoszenie się do Konkursu jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
2. Organizatorowi przysługuje wyłączne prawo do wyłonienia zdobywców nagród w oparciu o zasady określone w niniejszym Regulaminie.
3. Ewentualne reklamacje uczestników Konkursu są przyjmowane do dnia 5 października 2007 roku wyłącznie w trybie korespondencji na adres: Gazeta Codzienna "Nowiny", ul. Kraszewskiego 2, 35-016 Rzeszów, z dopiskiem "Miss/Mister Lata".
4. Spory odnoszące się i wynikające z Konkursu będą rozwiązywane przez Organizatora Konkursu. Wszelkie decyzje Organizatora będą wiążące i ostateczne.
5. Organizator nie jest odpowiedzialny za wady lub usterki nagród otrzymanych w Konkursie.
6. Organizator jest uprawniony do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu, o ile nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Konkursie. Dotyczy to w szczególności zmian poszczególnych czynności konkursowych oraz zmian specyfikacji nagród rzeczowych.
7. Nadsyłane fotografie powinny być zabezpieczone przed potencjalnym zniszczeniem. Organizator nie bierze odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenie lub zaginięcie zdjęć w transporcie pocztowym.
8. Nadesłane do Konkursu fotografie nie zostaną odesłane. Można je będzie odbierać osobiście w przeciągu 1 miesiąca od zakończenia realizacji konkursu w siedzibie Organizatora.
9. Organizator ustanawia adres korespondencyjny związany z zapytaniami dotyczącymi konkursu: Gazeta Codzienna "Nowiny", ul. Kraszewskiego 2, 35-016 Rzeszów, +48 17 86 72 282.
10. Organizator Konkursu zastrzega możliwość jego odwołania bez podania przyczyny.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na nowiny24.pl Nowiny 24
Dodaj ogłoszenie