Rekrutacja na przyszłościowe kierunki studiów we WSIiZ nadal trwa!

Materiał informacyjny Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania
Udostępnij:

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania prowadzi rekrutację na nadchodzący rok akademicki 2021/2022. Jeszcze do 31 lipca 2021 r. można składać podania na studia I oraz II stopnia, prowadzone w dwóch językach – polskim i angielskim, oraz trybach – stacjonarnym i niestacjonarnym.

Kandydaci aplikują poprzez nowoczesny system rekrutacji online, pozwalający szybko wypełnić niezbędny formularz rekrutacyjny oraz skompletować wymagane dokumenty, które należy dostarczyć do Działu Rekrutacji (pok. RA 8, Sucharskiego 2 w Rzeszowie) – osobiście lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej. Dopiero wtedy aplikacja będzie kompletna.

Uczelnia stale dostosowuje ofertę dydaktyczną do potrzeb kandydatów, by zapewnić im lepszy start w przyszłość. Atrakcyjne perspektywy rozwoju zawodowego czekają m.in. na:, kierunkach informatycznych, związanych z zarządzaniem oraz w szeroko pojętym sektorze rozrywki cyfrowej, a konkretnie – w branży gamingowej.

To wyróżnia się w ofercie dydaktycznej 2021/2022:

STUDIA I STOPNIA

 • Branża gamingowa
  Kandydaci, którzy chcą spróbować swoich sił w tworzeniu gier, mogą kształcić się na dwóch polskojęzycznych ścieżkach dedykowanych branży cyfrowej: Projektowanie gier komputerowych (w ramach kierunku Grafika komputerowa i produkcja multimedialna), a także na anglojęzycznej nowości – Game Design and Development (Informatyka).
 • Komunikacja cyfrowa – innowacyjne kształcenie
  Jedną z nowości w ofercie dydaktycznej WSIiZ jest Komunikacja cyfrowa – nowoczesny i unikatowy w skali kraju kierunek, oferujący zdobycie specjalistycznej wiedzy z zakresu komunikacji, zarządzania i nowoczesnych technologii, połączonej z niezbędnymi umiejętnościami praktycznymi.
 • Studia jednolite
  Od nowego roku akademickiego, uczelnia powraca do kształcenia na kierunku Fizjoterapia, realizowanym w ramach jednolitych studiów magisterskich.

STUDIA II STOPNIA

Wśród studiów II stopnia wyróżnia się Informatyka, oferująca aż pięć wyjątkowych specjalności, w tym nowość – Produkcję gier wideo. W ramach kierunku kandydaci będą mogli wybrać odrębną ścieżkę kształcenia – Cyberbezpieczeństwo, prowadzoną wyłącznie w trybie stacjonarnym (rekrutacja rozpocznie się już w styczniu 2022 r.).

STUDIA ANGLOJĘZYCZNE

Na kandydatów, którzy wybiorą ścieżki anglojęzyczne, czekają m.in.:

 • Management I stopnia, z nową specjalnością International Finance and Accounting, oraz odrębnymi ścieżkami kształcenia – Aviation Management i General Aviation
 • Informatyka I stopnia, z odrębnymi ścieżkami kształcenia: Game Design and Development, Programming, Computer Networks, Graphic Design
 • Informatyka II stopnia, z odrębnymi ścieżkami kształcenia: Cybersecurity, Data Science.

Atrakcyjny program stypendiów oraz nowoczesny program wspierania najzdolniejszych kandydatów, pozwolą studentom Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania na obniżenie czesnego o 50% lub 100%, już od pierwszego semestru studiów. SPRAWDŹ OFERTĘ

Kalkulator stypendialny obliczający zniżkę w czesnym jest dostępny TUTAJ.

Sprawdź pełną listę kierunków, dostępnych w rekrutacji 2021/2022 - TUTAJ

Zajęcia rozpoczną się już w październiku!
Bądź zawsze na bieżąco – śledź WSIiZ na Facebooku!

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z Działem Rekrutacji, który odpowie na wszystkie pytania.

nr telefonu: 17/866 11 88, 17/866 11 99
e–mail: [email protected]

Wideo

Dodaj ogłoszenie