Relacja na żywo z sobotnich i niedzielnych meczów 1. i 2. ligi piłki nożnej [LIVE, ONLINE]

RED.
Polska Press
Zapraszamy na relację na żywo z meczów podkarpackich 1- i 2-ligowców.

Fortuna 1 liga

GKS Tychy - PGE Stal Mielec 2:4 (1:1) - RELACJA
1:0 Stasik-samobójcza 43, 1:1 Domański 45+2, 2:1 Mańka 60, 2:2 Mak 70, 2:3 Bodzioch 83, Michał Żyro 90.

14.06.2020. GKS Tychy - Stal Mielec   Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE

GKS Tychy - Stal Mielec 2:4 ZDJĘCIA, RELACJA Tyszanie prowad...

2 liga

Apklan Resovia - Górnik Łęczna 1:1 (0:0) - RELACJA
1:0 Hebel 62-karny, 1:1 Banaszak 79-głową

Apklan Resovia zremisowała u siebie z Górnikiem Łęczna 1:1 w meczu 25 kolejki piłkarskiej 2 ligi. Drużynę z Rzeszowa na prowadzenie wyprowadził w 62 minucie Hebel, zdobywając bramkę z rzutu karnego. Wyrównał w 79. minucie Banaszak.Apklan Resovia - Górnik Łęczna 1:1 [RELACJA]

Resovia zremisowała u siebie z Górnikiem Łęczna 1:1 [ZDJĘCIA]

2 liga

Stal Stalowa Wola wciąż bez zwycięstwa na swoim nowym stadionie, przegrała ze Skrą Częstochowa 1:2. CZYTAJ WIĘCEJ

2 liga. Stal Stalowa Wola wciąż bez zwycięstwa na swoim nowy...

GKS Katowice - Stal Rzeszów 3:2 (2:2) [RELACJA]
1:0 Kurbiel 4, 1:1 Reiman 13, 2:1 Michalski 19, 2:2 Kłos 36, 3:2 Janiszewski 86

W doliczonym czasie gry Adrian Błąd (GKS Katowice) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił obok bramki).

GKS Katowice pokonał Stal Rzeszów 3:2.Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE

GKS Katowice - Stal Rzeszów 3:2 wynik, zdjęcia. Szczęśliwe z...

Jak oceniliśmy piłkarzy Stali Rzeszów po sobotnim meczu z GKS-em Katowice? Rzeszowianie przegrali 2:3, mimo że na boisku prezentowali się solidnie. Noty na kolejnych slajdach.Zobacz też: Globalne ocieplenie drastycznie zmieni sport. Zimowe dyscypliny sportowe umrą śmiercią naturalną?

2 liga. Oceny dla piłkarzy Stali Rzeszów po porażce z GKS-em...