Remis w sparingu Stali Stalowa Wola ze słynnym greckim AÉK-iem Ateny

mawa
W pierwszej połowie zespół ze Stalowej Woli grał jak równy z równym z AEK-iem. W 43 minucie objął nawet prowadzenie. Dawid Łukasik
W meczu sparingowym rozegranym w podkieleckich Nowinach Stal Stalowa Wola zremisowała 1:1 z trzecią drużyną greckiej ekstraklasy i finalistą pucharu Grecji - AÉK-iem Ateny.
Stal Stalowa Wola - AEK Ateny 1:1 (1:0)Bramki: Michał Fidziukiewicz 43 - Petros Mantalos 70. Stal: Kalinowski (46. Konefał) - Waszkiewicz (71. Szifer), Witasik (71. Stępniowski), Śpiewak (46. Jarosz), Sobotka (71. Marut) - Mistrzyk (46. Wójcik), Pietras (46. Stelmach), Mroziński (61. Michalik), Płonka (61. Ciepiela), Dadok (61. Jopek) - Fidziukiewicz (46. Zjawiński).AEK: Athanassiadis (61. Tsintotas) - Stamoulis, Ikonomou (65. Vranješ), Svarnas, Lopes - Deletić (65. Simao), Sabanadžović, Galanopoulos, Botos (74. Klonaridis), Sardelis (65.  Mantalos) - Giakoumakis (74. Geraldes).Sędziował: Marcin Szrek z Kielc. Widzów: 100.  Drużyna Stali z dobrej strony pokazała się w sparingu z mocnym rywalem, jakim jest AEK Ateny. Trzeci zespół greckiej ekstraklasy, finalista pucharu kraju przebywa w Kielcach na zgrupowaniu i na Kielecczyźnie rozgrywa sparingi. W pierwszej połowie zespół ze Stalowej Woli grał jak równy z równym z AEK. W 43 minucie objął prowadzenie - Michał Fidziukiewicz sfinalizował składną akcję całego zespołu. Dorota Kułaga

Dobra gra i remis Stali Stalowa Wola w sparingu w Nowinach z...

Stal Stalowa Wola - AÉK Ateny 1:1 (1:0)

Bramki: Fidziukiewicz 43 - Mántalos 70.

Stal Stalowa Wola: Kalinowski (46 Łukasz Konefał) - Waszkiewicz (71 Szifer), Witasik (71 Stępniowski), Śpiewak (46 Jarosz), Sobotka (71 Marut) - Mistrzyk (46 Wójcik), Pietras (46 Stelmach), Mroziński (61 Michalik), Płonka (61 Ciepiela), Dadok (61 Jopek) - Fidziukiewicz (46 Zjawiński).

AÉK Ateny: Athanassiádis (61 Tsintótas) - Stamoúlis, Ikonómou (65 Vranješ), Svárnas, Lopes - Deletić (65 Simão), Šabanadžović żk, Galanópoulos, Bótos (74 Klonaridis), Sardélis (65 Mántalos) - Giakoumákis (74 Geraldes).