MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Reslogistic: wiarygodny partner [LIDER REGIONU 2020]

l
Firma w 2020 roku otrzymała tytuł LIDER REGIONU 2020 w kategorii LOGISTYKA za usługi magazynowo - logistyczne.

Spółka Reslogistic powstała na fundamentach rodzinnego przedsiębiorstwa, działającego od 1995 r. w branży logistycznej i deweloperskiej. Obecnie Reslogistic posiada dwa parki logistyczne o łącznej powierzchni 38 tys. mkw.
Park Logistyczny Rogoźnica składa się z dwóch hal magazynowych wysokiego składowania (z regałami sięgającymi 10 - 12 metrów) klasy A+. Znajdują się one w atrakcyjnych miejscach na obrzeżach Rzeszowa, przy węźle autostrady A4 i drogi ekspresowej S19, w sąsiedztwie lotniska Rzeszów-Jasionka.
Taka korzystna lokalizacja dużych magazynów pozwala na skrócenie czasu transportu oraz gwarantuje terminową dostawę towarów.

Kompleksowa obsługa i niskie koszty

Są to magazyny multiklienckie, dzięki czemu koszty magazynowe dzielą się na wielu klientów, a każdy metr powierzchni zostaje właściwie zagospodarowany.

- Świadczymy kompleksową obsługę, począwszy od przyjęcia towaru na stany magazynowe, poprzez jego składowanie, kompletację zleceń dla finalnych odbiorców, a na ich wysyłce skończywszy – tłumaczy Andrzej Szlęzak, dyrektor ds. logistyki w spółce Reslogistic. - Oczywiście wszystkie operacje odbywają się w sposób automatyczny dzięki informatycznemu systemowi WMS, który maksymalnie skraca czas przygotowania zlecenia i jednocześnie eliminuje wystąpienie pomyłki.

Chcąc sprostać rosnącym oczekiwaniom i potrzebom klientów, firma Reslogistic nieustannie wdraża nowe technologie, stara się usprawniać procesy w każdej dziedzinie działalności oraz na każdym etapie podjętej współpracy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, Reslogistic proponuje szereg usług, takich jak:

  • magazynowanie,
  • kompleksową usługę magazynowo-logistyczną,
  • logistykę e-commerce dla mniejszych, średnich i dużych e-sklepów,
  • dystrybucję przesyłek opartą o współpracę z wiodącymi operatorami logistycznymi w Polsce,
  • obsługę zwrotów

W magazynie jak w szwajcarskim zegarku

- Sercem magazynu jest wyspecjalizowany informatyczny system WMS, a dzięki nowoczesnemu sprzętowi i wyposażeniu magazynu w naszych halach wszystko działa sprawnie jak w szwajcarskim zegarku. Dzięki weryfikacji zleceń na kilku poziomach ich realizacji eliminujemy ewentualną pomyłkę niemal w 100 procentach. – zapewnia dyrektor A. Szlęzak.

- Wszystkie towary są ewidencjonowane we wspomnianym systemie WMS, który jest zintegrowany z systemem informatycznym klienta, aby mógł na bieżąco kontrolować stany magazynowe swojej firmy i prowadzić właściwą ewidencję zapasów. Oczywiście, towary znajdujące się u nas są w pełni zabezpieczone przed wilgocią, pożarem i kradzieżą. Na bieżąco też odbywa się kontrola dat ważności, numerów partii, a zrealizowane zlecenia są archiwizowane.

Wygodne zaplecze dla wielu firm i branż

Jak na lidera w tej branży przystało firma Reslogistic podkreśla atuty Parku Logistycznego Rogoźnica. Magazyny są docieplone i ogrzewane, a posadzki wewnątrz są bezspoinowe i nie generujące zapyleń. Nośność podłogi jest też imponująca - nacisk aż 8 ton na 1 mkw.

Magazyny są tu wyposażone we wszystkie niezbędne instalacje i zabezpieczenia. Dzięki temu są wygodnym zapleczem dla wielu firm i branż – od ecommerce po producentów samochodów. Przyjmujemy tu towary różnego typu – całe spektrum opakowań, rodzajów asortymentu, wag i gabarytów.

Reslogistic: wiarygodny partner [LIDER REGIONU 2020]

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na nowiny24.pl Nowiny 24