Resovia na inaugurację pokonała lidera z Niecieczy

Marcin Jastrzębski
Tak padł jedyny w tym meczu gol.
Tak padł jedyny w tym meczu gol. Krzysztof Kapica
Piłkarze Resovii w pierwszym meczu rundy wiosennej pokonali na własnym boisku lidera II ligi - LKS Niecieczę. Po nudnej pierwszej połowie, w drugiej resoviacy przycisnęli rywala i co najważniejsze byli bardzo skuteczni.

Grali ostro, posypały się kartki, ale swoją postawą zasłużyli na brawa. Mecz może nie był porywającym widowiskiem, ale rzeszowianie grając ambitnie dopięli swego.

kibic również Resovii

po pierwszych 30 minutach Nieciecza powinna prowadzić z 2:0 a zamiast karnego sędzia dał im wolny z narożnika pola karnego. Druga połowa to lekka przewaga Resovii a Bruk mnie zaskoczył słabą postawą. Meczem prawdy będzie z Ruchem bardzo silnym i mocnym zespołem moim zdaniem czarnym koniem tych rozgrywek. Jak wygra Resovia uwierzę w ten zespół, po dzisiejszym meczu jestem niemile zaskoczony nasza grą. Bruk bet przegrał będąc zdecydowanie piłkarsko lepszym ale chyba nie dzisiaj.

G
Gość

nie jestem internetowym napinaczem, kibicowalem Sovi kibicuje rowniez Stali i innym klubom z podkarpacia gdzyz jestem sympatykiem pilki noznej i lokalnym patriota, a to ze autor artykulu napisal o skutecznosci resovi nie znaczylo nic innego jak to ze druzyna wykorzytala jedna z nielicznych sytuacji a wiec popisala sie dobra skutecznoscia gdzie w tu widac jakas napinke?

b
bewotto
W dniu 20.03.2010 o 12:45, kos napisał:

1:0 to rzeczywiście duża skuteczność.

jezeli sie oddaje 1, 2 strzly na bramke to jest to duza skutecznosc

A wy co, internetowi napinacze - nie pojechaliście na mecz wyjazdowy za swoją stalą????