Resovia poległa w Boguchwale

luci
pado
Izolator Boguchwała niespodziewanie pokonał u siebie 3-2 Resovię. Dwie bramki dla gospodarzy zdobył Michał Bereś.

Zdziesiątkowany kadrowo Izolator przed meczem był skazany na porażkę.

Szybko zdobyta bramka z rzutu karnego jednak dodała miejscowym animuszu i jeszcze w pierwszej połowie podwyższyli na 2-0.

Grupa kibiców Resovii, która zajęła całą wschodnią trybunę stadionu w Boguchwale, w dużej mierze jeszcze przed przerwą opuściła stadion.

Piłkarzy Resovii to nie załamało i od początku drugiej połowy bardzo zdecydowanie zaatakowali. Efekt? Goście wyrównali i byli bliscy objęcia prowadzenia. Błąd w obronie gości kosztował jednak utratę kolejnej bramki. To podcięło skrzydła rzeszowianom, którzy grali już z mniejszym polotem i nie zdołali odwrócić losów meczu.

Izolator Boguchwała - Resovia 3-2 (2-0 )

1-0 Brocki (7-karny), 2-0 Bereś (26), 2-1 Ogrodnik (57), 2-2 Rop (64), 3-2 Bereś (72)