Resovia potknęła się i przegrała w Świdniku

Miłosz Bieniaszewski
Avia Świdnik przerwała świetną passę Resovii
Avia Świdnik przerwała świetną passę Resovii Krzysztof Kapica
Skończyła się passa sześciu kolejnych wygranych Resovii. Drużyna Szymona Szydełko przegrała w Świdniku z Avią 0:1.

Avia Świdnik - Resovia 1:0 (1:0)

Bramka: 1:0 Mazurek 25.

Rzeszowianie przespali pierwszą połowę i - mimo dużo lepszej gry po przerwie - strat nie odrobili. Gola miejscowi zdobyli w 25. minucie, kiedy po dośrodkowaniu z lewej strony dobrze w polu karnym znalazł się Bartłomiej Mazurek i pokonał Marcina Pietrykę. Wyrównać mógł Szymon Kaliniec, ale nie wykorzystał dogodnej sytuacji.

Po przerwie goście mocniej zaatakowali, przed szansą stanęli Bartłomiej Buczek i znów Kaliniec, ale wynik nie uległ już zmianie. - Zagraliśmy dwie różne połówki. Jak na wyjeździe nie wykorzystujesz kilku sytuacji, to trudno liczyć na dobry wynik - podsumował Szymon Szydełko.