Resovia przegrała z Radomiakiem 0-4

pmarkocki
Jesienią w Rzeszowie Resovia wygrała 5-0, ale w Radomiu nasza drużyna zagrało bardzo słabo. archiwum
W zakończonym niedawno wyjazdowym meczu II ligi gracze Resovii przegrali z Radomiakiem 0-4.

Drużyna prowadzona przez Tomasza Tułacza inauguracji piłkarskiej wiosny nie może zaliczyć do udanej. Rzeszowianie przegrali w Radomiu aż 0-4.

W pierwszej połowie na listę strzelców wpisali się Kornacki i Odunka. Po stronie Resovii odnotować można tylko czerwoną kartkę, którą ukarany został Kozubek.

Chwilę po przerwie na 3-0 podwyższył Figiel, a "kropkę nad i" postawił na dwie minuty przed końcem Wlazło.

Szersza relacja wkrótce.

Mecze Stal Rzeszów - Stal Stalowa Wola i Znicz Pruszków - Siarka Tarnobrzeg, które również miały być rozegrane dzisiaj, zostały przełożone.

RADOMIAK - RESOVIA 4-0 (2-0)

1-0 Kornacki (14), 2-0 Odunka (43), 3-0 Figiel (54), 4-0 Wlazło (88)