Resovia Rzeszów przegrała z Okocimskim Brzesko

Marcin Jastrzębski
Resoviacy (biało-czerwone stroje) nie podołali zadaniu wyeliminowania Okocimskiego Brzesko. Wojciech Zatwarnicki
Piłkarze Resovii ulegli na własnym boisku Okocimskiemu Brzesko 0-2 i odpadają z rozgrywek Remes Pucharu Polski.
Resovia-Okocimski Brzesko

Resovia - Okocimski Brzesko

Do przerwy było bez bramek, ale po zmianie stron goście potwierdzili swoją przewagę dwoma golami.

Już w pierwszej połowie goście mogli wyjść na prowadzenie, ale strzał Kosteckiego zablokował Kusiak.

Po przerwie za sprawą Polichta na prowadzenie wyszli podopieczni Krzysztofa Łętochy. Parę minut później do siatki Brzeska trafił Turczyn, ale był na spalonym.

Podwyższył Popiela, a gola na 0-3 mógł jeszcze zdobyć Rupa. Rzeszowianie nie mieli pomysłu na grę, a wymagający rywal wypunktował Resovię.