TOR
AZS UR RESOVIA - MKS V LO RZESZÓW 85:72 (24:28, 26:15, 18:16, 17:13)

RESOVIA: Likondjo 18, Drelich 6, Sapko 4, Flaga 20, Herbaciński 21 oraz Wużyński 10, Wilski 6, Cudo 0.
MKS: Cyganik 24, Nowak 15, Pączek 14, Górecki 9, Sawczuk 0 oraz Orzech 6, Wiącek 4, Prokop 0.
W pierwszej kwarcie gracze MKS-u trafiali niemal wszystko. Druga odsłona to popis Bartosza Herbacińskiego, który zaliczył wtedy 15 punktów i wyprowadził swój team na prowadzenie (50:43). W trzeciej części dobrą zmianę dał Wużyński (8 pkt.) i gospodarze powiększyli prowadzenie o dwa oczka. - W ostatniej kwarcie obudził się Likondjo i wygraliśmy pewnie. Cieszy to tym bardziej, że brakowało kilku podstawowych graczy jak Kielar, Biela, Samolej czy Krupa - powiedział Krzysztof Herbaciński, trener Resovii.

SIARKA II TARNOBRZEG - KONTRA RZESZÓW 81:69 (23:11, 20:17, 13:23, 25:18)

SIARKA: PodsIadło 12, Stępień 10, Ryznar 2, Papka 20, Żuraw 18, Jabłoński 10, Glica 9.
KONTRA: Michalski 8, Rajkowski 11, Błajda 11, Dubiel 27, Sowa 7, Drymajło 5, Karaman 0.
Po 20. minutach siarkowcy prowadzili 43:28. W trzeciej kwarcie rzeszowianie odrobili 10 punktów i próbowali iść za ciosem. - Rywale trzy razy dochodzili nas na pięć punktów, ale w ostatnich minutach kontrolowaliśmy już grę. Wygraliśmy głównie dzięki lepszej grze na deskach - powiedział Grzegorz Serafin, coach Siarki.
Mecz MOSiR Krosno - Stal II Stalowa Wola został przełożony. Pauzował Sokół II Adams Łańcut.
Zaległy mecz:
SOKÓŁ ŁAŃCUT - STAL II STALOWA WOLA 92:90 (19:20, 22:18, 26:30, 25:22)
SOKÓŁ: Reszytyło 19, Wlaź 26, Podolec 17, Pazdan 11, Świętoniowski 16 oraz Michoń 3, Suski 0.
STAL: Szczytyński 12, Kochan 5, Szewczyk 35, Ciurko 22, Kurpiasz 10, oraz Łabędzki 4, Iżewski 2.
Widzów 50.
Żadnej ze stron nie udawało się odskoczyć na więcej niż 4-5 oczek. Ważny moment nastąpił w 34. min; Sokół przegrywał 74:78 i ale w krótkim czasie rzucił dziewięć punktów, nie tracąc żadnego (83:78). W decydujących chwilach ważną trójkę zaliczył Świętoniowski, ale 4 sekundy przed końcem na linii rzutów wolnych stanął Szczytyński. Gdyby trafił dwa razy, byłaby dogrywka. Piłka nie wpadła jednak do kosza ani razu.
1. Stal II 9 17 904:745
2. Resovia 9 15 801:702
3. Kontra 10 15 857:823
4. MKS 10 15 853:858
5. Sokół II 9 14 746:705
6. Siarka II 10 14 890:890
7. MOSiR 9 9 624:946

FLESZ: Kiedy będzie wiosna? Zwierzęta dają sygnały.