Rewelacyjni Pieprzakowie

tasz
Młodzi zapaśnicy z podropczyckiej Gnojnicy Woli byli rewelacją III Ogólnopolskiego Turnieju UKS-ów, który odbył się w Krotoszynie. Złote medale wywalczyli Agata (waga 30 kg), Paweł (35) i Artur (53) Pieprzakowie, a ten ostatni został uznany najlepszym zawodnikiem turnieju.

W imprezie, która zgromadziła na starcie 272 zawodniczek i zawodników z 53 uczniowskich klubów, podopieczni trenera Ryszarda Prokopa z UKS Syrena Gnojnica Wola walczyli widowiskowo i skutecznie, a już prawdziwy rodzinny rekord ustanowiło rodzeństwo Agata, Katarzyna i Krystian Pieprzakowie. Agata nie znalazła pogromczyni, a Kasia (40) i Krystian (38) także awansowali do finału, zdobywając srebrne medale. Jedynym zawodnikiem Syreny, któremu nie udało się zdobyć medalu, był Krzysztof Pociask, który w wadze 47 kg zajął 9. miejsce.
W punktacji klubowej Syrena zajęła 3 miejsce, ulegając tylko Rokicie Brzeg Dolny oraz gospodarzowi imprezy - Ceramikowi Krotoszyn.