Robert Różański po meczu Polonia Przemyśl - Stal Sanok [WIDEO]

luci
Robert Różański
Robert Różański archiwum
Polonia znów wpadła w "dołek". Klub z Przemyśla uległ na własnym stadionie niżej notowanej Stali Sanok.

Do przerwy sanoczanie prowadzili 1-0, a mogli nawet wyżej. Grająca ospale i bez pomysłu Polonia zagroziła Stali zaledwie raz. W 23. min ładną akcję lewą stroną przeprowadził Taras Owczar, lecz jego uderzenie wypiąstkował bramkarz, a nikt nie zdążył z dobitką.

W przerwie trener polonistów ostro ich zrugał, ale poprawy na boisku nie było.

Jest mi wstyd - mówił po meczu Robert Różański, trener Polonii. - Przespaliśmy pierwszą połowę, w drugiej było już lepiej, ale nie wykorzystaliśmy okazji. Do tego przez nierozważne zachowanie Serhija musieliśmy przez prawie całą połowę grać w osłabieniu. Przeciwnik był konsekwentny i, chociaż osłabł w końcówce, wyrwał nam trzy punkty.