Róg show. Izolator rozgromił Głogovię

Micz
Krzysztof Kapica
Goście z Boguchwały nie pozostawili Głogovii żadnych złudzeń i wygrali bardzo wysoko 6:0. – Jestem bardzo zadowolony ze swoich zawodników – mówił po meczu trener przyjezdnych Tomasz Głąb.

Izolator był faworytem środowego pojedynku w Głogowie Małopolskim, ale na pewno miejscowi liczyli, że gospodarze postawią choć trochę oporu. Tak się jednak właściwie nie stało i Izolator już do przerwy prowadził 3:0. Kapitalne spotkanie rozgrywał Patryk Róg, który już w pierwszych 45 minutach zdobył dwie bramki.

Po przerwie piłkarze z Boguchwały nie zwalniali tempa i strzelili kolejne trzy bramki. Swojego trzeciego gola zdobył również Róg. Bardzo zadowolony ze swojego zespołu był trener Izolatora Tomasz Głąb. – Chłopaki dominowali przez cały czas – podsumował. – Można powiedzieć, że był to najniższy wymiar kary, bo Głogovia nie oddała właściwie strzału. Mieliśmy jeszcze sporo sytuacji, które mogliśmy wykorzystać – zakończył.

Trener miejscowych Tomasz Orłowski otwarcie przyznawał, że goście byli po prostu lepsi. – Izolator był o klasę lepszy – powiedział. – Niestety nie jesteśmy w stanie rozgrywać meczów co trzy dni. Goście mieli świetny dzień, wszystko im wpadało – dodał.

Głogovia Głogów Młp. – Izolator Boguchwała 0:6 (0:3)

Bramki: 0:1 Bogacz 15; 0:2 Róg 20; 0:3 Róg 29; 0:4 Róg 52; 0:5 Szymański 60; 0:6 Dąbek 90+3-karny.

Głogovia: Albrycht 3 – Woźniak 3 (78 Benedykt), Ochalik 3, Świst 3, Guzior 3 (65 Bednarz)– Górny 3 (46 Bober 3), Codello 3 (46 Kawa 3), Wiącek 3 (60 Kmuk), Opoń 5, Dec 3 (75 Frankiewicz), Krawczyk 3 cz [71 niesportowe zachowanie]. Trener Tomasz Orłowski.

Izolator: Ćwiczak 7 – Szkolnik 8, Dąbek 7, Bogacz 8 ż (75 Brogowski), Gajdek 7 – Cupryś 7 ż (51 Domin 7), Madeja 7 (54 Skała 7), Zieliński 7 (75 Puc), Szczoczarz 7 ż (57 Szymański 7), Lusiusz 7 cz [71 niesportowe zachowanie], Róg 9 ż (69 Ręmbisz). Trener Tomasz Głąb.

Sędziował Zięba 6 (Rzeszów). Widzów 250.