Roman Lechoszest trenerem Górnika Strachocina

    Roman Lechoszest trenerem Górnika Strachocina

    Marcin Jastrzębski

    Nowiny

    Aktualizacja:

    Nowiny

    Trener Roman Lechoszest.

    Trener Roman Lechoszest. ©fot. Tomasz Sowa

    Roman Lechoszest, który do października 2011 roku był szkoleniowcem III-ligowej Stali Sanok wrócił do Górnika Strachocina.
    Trener Roman Lechoszest.

    Trener Roman Lechoszest. ©fot. Tomasz Sowa

    Lechoszest prowadził zespół ze Strachociny przez 3 sezony od 2007 do 2010 roku, "zaliczając" po drodze spadek do A klasy i awans do klasy okręgowej.

    Obecnie "górnicy" z dorobkiem 11 punktów zajmują przedostatnie miejsce w krośnieńskiej klasie okręgowej.

    Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Tabela Klasy O Krosno

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Targowiska 11 33 26:2
    2. Krosno 11 23 13:6
    3. Korczyna 11 21 27:14
    4. Jasło 11 20 17:9
    5. Kołaczyce 11 19 23:13
    6. Przysietnica 11 16 11:16
    7. Rymanów 11 15 16:20
    8. Odrzykoń 11 15 15:19
    9. Nafta 11 14 22:16
    10. Nienaszów 11 13 17:17
    11. Ustrzyki 11 13 14:23
    12. Tarnawa 11 12 16:22
    13. Dukla 11 12 11:18
    14. Sieniawa 11 9 15:21
    15. Kopytowa 11 9 13:24
    16. Iwonicz 11 3 12:27
    1 awans, 13-16 spadek

    Tabela Klasy A Krosno I

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Nowotaniec 9 24 39:10
    2. Uherce 9 20 25:7
    3. Bażanówka 9 20 24:18
    4. Nowosielce 9 19 19:10
    5. Lesko 9 18 21:16
    6. Bukowsko 9 16 28:15
    7. Grabownica 9 13 13:22
    8. Poraż 9 10 27:26
    9. Bezmiechowa 9 10 16:23
    10. Długie 8 9 9:10
    11. Niebieszczany 9 7 11:22
    12. Pakoszówka 9 6 17:26
    13. Pisarowce 9 3 8:35
    14. Zarszyn 8 3 6:27
    1: awans, 13-14: spadek

    Tabela Klasy A Krosno II

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Jabłonica 9 22 24-10
    2. Krościenko 9 19 15-10
    3. Zmiennica 9 17 16-14
    4. Posada Górna 9 16 22-20
    5. Iskrzynia 9 16 11-10
    6. Grabówka 9 14 22-15
    7. Lubatówka 9 14 24-18
    8. Klimkówka 9 14 23-19
    9. Brzozów 9 13 14-15
    10. Kombornia 9 11 18-18
    11. Wesoła 9 8 18-22
    12. Rogi 9 7 11-21
    13. Haczów 9 5 6-15
    14. Izdebki 9 4 11-28
    1: awans, 13-14: spadek

    Tabela Klasy A Krosno III

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Skołyszyn 8 25 33-5
    2. Czeluśnica 9 23 22-8
    3. Łężyny 9 22 33-12
    4. Sobniów 9 18 23-14
    5. Zarzecze 9 15 13-8
    6. Lubla 9 14 20-13
    7. Łęki Dukielskie 9 13 21-15
    8. Mrukowa 9 10 11-19
    9. Faliszówka 9 8 13-19
    10. Chorkówka 9 8 13-31
    11. Zręcin 9 7 15-31
    12. Łubno 9 6 10-24
    13. Bieździedza 9 5 8-21
    14. Osobnica 9 5 5-20
    1: awans, 13-14: spadek

    Tabela Klasy B Krosno I

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Górzanka 9 20 32-13
    2. Zagórz 9 19 30-12
    3. Średnia Wieś 9 16 19-12
    4. Polańczyk 9 15 26-17
    5. Olszanica 9 15 22-21
    6. Lutowiska 9 15 21-20
    7. Jankowce 9 14 23-24
    8. Czaszyn 9 14 20-16
    9. Tyrawa Wołoska 9 11 18-21
    10. Łukowe 9 10 17-16
    11. Ustjanowa 9 3 8-33
    12. Myczkowce 9 1 9-41
    1 awans, 2 baraże

    Tabela Klasy B Krosno II

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Strachocina 9 22 28-5
    2. Płowce 9 20 33-8
    3. Głębokie 9 19 18-5
    4. Markowce 9 19 29-16
    5. Orion Pielnia 9 17 21-15
    6. Odrzechowa 9 14 16-20
    7. Rymanów 8 12 26-20
    8. Srogów 8 10 23-18
    9. Wróblik 9 9 12-25
    10. Orzeł Milcza 9 7 22-29
    11. Pakoszówka II 9 3 13-39
    12. ULKS Czerteż 9 0 2-43
    1 awans, 2 baraż

    Tabela Klasy B Krosno III

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Golcowa 9 24 29-9
    2. Hłudno 9 22 27-12
    3. Niebocko 9 18 31-13
    4. Jaćmierz 9 17 23-9
    5. Trześniów 9 15 11-10
    6. Górki 9 13 32-12
    7. Jabłonka 9 13 18-18
    8. Jasionów 9 11 23-17
    9. Domaradz 9 10 16-21
    10. Wzdów 9 6 14-30
    11. Nozdrzec 9 4 8-22
    12. Dydnia 9 3 4-63
    1 awans, 2 baraż

    Tabela Klasy B Krosno IV

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Jasionka 9 25 29:4
    2. Jasienica 9 18 26:9
    3. Głowienka 9 18 31:12
    4. Lubatowa 9 18 25:16
    5. Jaśliska 9 17 13:6
    6. Bóbrka 9 13 16:21
    7. Pustyny 9 12 17:25
    8. Krosno 9 11 21:14
    9. Węglówka 9 10 24:23
    10. Miejsce P. 8 4 10:32
    11. Wrocanka 9 3 13:41
    12. Równe 8 3 6:28
    1 awans, 2 baraż

    Tabela Klasy B Krosno V

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1 Moderówka 9 22 33-7
    2. Szebnie 8 19 29-8
    3. Kobylany 8 19 25-7
    4. Świerzowa 9 19 18-18
    5. Potok 8 15 12-12
    6. Żeglce 8 9 12-14
    7. Szczepańcowa 8 8 14-16
    8. Wojaszówka 8 7 16-22
    9. Łęki Strzyżowskie 8 6 14-26
    10. Chlebna 8 4 11-39
    11. Brzezówka 8 3 10-25
    1 awans, 2 baraż

    Tabela Klasy B Krosno VI

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Osiek Jasielski 9 24 46-7
    2. Błażkowa 9 22 22-7
    3. Nowy Glinik 9 22 17-3
    4. Łubienko 9 21 22-8
    5. Święcany 9 13 22-11
    6. Dębowiec 8 13 11-18
    7. Brzyska 9 10 16-19
    8. Makowiska 9 10 10-27
    9. Niegłowice 9 9 12-14
    10. Hankówka 8 5 11-20
    11. Nowy Żmigród 9 4 5-29
    12. Warzyce 9 0 8-39
    1 awans, 2 baraż

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Polecamy

    Najlepsze produkty Podkarpacia

    Najlepsze produkty Podkarpacia

    SAMORZĄDOWIEC PODKARPACIA Wyniki głosowania!

    SAMORZĄDOWIEC PODKARPACIA Wyniki głosowania!

    "Przebój sezonu" - komedia omyłek w listopadzie w Rzeszowie