Rozmowy z Władysławem Łachem. Piłkarze Cracovii w Stalowej Woli?

Arkadiusz Kielar
Kamil Karcz już występował w Stali i był solidnym graczem.
Kamil Karcz już występował w Stali i był solidnym graczem. Marcin Radzimowski
Do pierwszoligowego zespołu piłkarzy Stali Stalowa Wola mogą trafić w przerwie zimowej zawodnicy z Cracovii Kraków.

Dyrektor stalowowolskiego klubu rozmawiał na ten temat z zajmującym się w zespole z Małopolski sprawami transferowymi Władysławem Łachem.

Władysław Łach, były trener "Stalówki", potwierdził między innymi możliwość powrotu do Stalowej Woli za darmo z Cracovii pomocnika Kamila Karcza. Teraz decyzję podejmować będzie piłkarz, w składzie musi też widzieć go trener naszej drużyny, Janusz Białek.

- W Cracovii zostaje natomiast inny nasz były pomocnik, Konrad Cebula - mówi Dariusz Schlage.

- Moglibyśmy w przerwie zimowej pozyskać też zawodników z Młodej Ekstraklasy z Krakowa, pytanie tylko, czy tacy zawodnicy byliby w stanie po-móc nam w walce o utrzymanie. Być może trafi się ktoś o odpowiednich umiejętnościach, na temat wzmocnień będziemy jednak rozmawiać wtedy, gdy będą pieniądze na pensje dla ewentualnych nowych graczy. W pierwszej kolejności chcemy bowiem uregulować zaległości wobec naszych obecnych piłkarzy.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na nowiny24.pl Nowiny 24
Dodaj ogłoszenie