Rusza budowa nowego osiedla mieszkaniowego w Przemyślu....

  Rusza budowa nowego osiedla mieszkaniowego w Przemyślu. Inwestycję realizuje PA Nova, właściciel m.in. Galerii Sanowa [ZDJĘCIA]

  Norbert Ziętal

  Nowiny

  Nowiny

  Nowe osiedle powstanie przy ul. Sanockiej, w mieszkalno - rekreacyjnej części Przemyśla.
  1/17

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©Archiwum PA Nova/sanocka6.pl

  Osiedle Sanocka 6 powstanie pomiędzy rzeką San a Parkiem Zamkowym w Przemyślu. Docelowo będą tutaj trzy 5-kondygnacyjne z 127 mieszkaniami o powierzchni 29-81 m2. Prace budowlane przy pierwszym bloku maja ruszyć wiosną i potrwać 16 miesięcy.
  Inwestycję realizuje Grupa PA Nova, właściciel m.in. Galerii Sanowa w Przemyślu.

  W Przemyślu brakuje nowych mieszkań, budowanych w atrakcyjnych lokalizacjach. O wykupionych przez PA Nova terenie nad Sanem, przy ul. Sanockiej, dyskutowano w mieście od kilku lat. Zastanawiono się, co na nim zostanie wybudowane.

  Osiedle Sanocka 6 powstanie pomiędzy Sanem a Parkiem Zamkowym w Przemyślu. Docelowo tworzyć je będą trzy budynki pięciokondygnacyjne, w których mieścić się będzie 127 mieszkań o powierzchni 29 do 81 mkwadratowych. Wszystkie mieszkania będą miały balkony lub tarasy. Mieszkania zlokalizowane na parterze będą miały wydzielone ogródki. Architekci zadbali także o to, by mieszkania były ustawne.

  W mieszkaniach będzie istniała możliwość różnorodnej aranżacji ścianek działowych, dzięki czemu każdy właściciel mieszkania będzie mógł zaprojektować swoją własną domową przestrzeń.
  Zobacz galerię
  Jednym z założeń przy projektowaniu osiedla było zapewnienie przyszłym mieszkańcom wysokiego komfortu życia. Dogodna lokalizacja gwarantuje łatwą dostępność do infrastruktury miasta. Blisko są tereny rekreacyjne miasta.

  Osiedle Sanocka 6 będzie powstawać etapowo. Każdy etap to budowa jednego z budynków. Obecnie w sprzedaży znajduje się 41 mieszkań budynku A.

  Deweloperem i generalnym wykonawcą inwestycji jest Grupa PA Nova. Firma znana jest mieszkańcom Przemyśla przede wszystkim jako właściciel centrum handlowego Galeria Sanowa. PA Nova od ponad 30 lat projektuje i buduje na rynku polskim, od kilka lat także w Europie, m.in. osiedle mieszkaniowe w Niemczech w Bad Staffelstein. Od ponad 10 lat PANOVA notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.


  Jak zabezpieczyć się przed nieuczciwą ekipą remontową?

  Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (36)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (36) forum.nowiny24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Polecamy

  Nabór do konkursu na Młodzieżową Nagrodę Karola Wielkiego

  Nabór do konkursu na Młodzieżową Nagrodę Karola Wielkiego

  Zrób sobie prezent na Walentynki! Weź udział w loterii Nowin i wygraj mieszkanie

  Zrób sobie prezent na Walentynki! Weź udział w loterii Nowin i wygraj mieszkanie

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.

  Zobacz, gdzie dobrze zjeść w Rzeszowie

  Zobacz, gdzie dobrze zjeść w Rzeszowie