Ruszył proces Nickiego Bille Nielsena. Długa lista zarzutów...

  Ruszył proces Nickiego Bille Nielsena. Długa lista zarzutów dla byłego piłkarza Lecha Poznań

  LEM

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Były napastnik Lecha Poznań Nicki Bille znów trafił na czołówki duńskich mediów. W poniedziałek 4 marca rozpoczął się bowiem jego proces. Jaki zarzuty
  1/5
  przejdź do galerii

  Były napastnik Lecha Poznań Nicki Bille znów trafił na czołówki duńskich mediów. W poniedziałek 4 marca rozpoczął się bowiem jego proces. Jaki zarzuty stawia mu prokuratura? Czytaj na kolejnych slajdach ---->
  ©Łukasz Gdak

  Były napastnik Lecha Poznań Nicki Bille znów trafił na czołówki duńskich mediów. W poniedziałek 4 marca rozpoczął się bowiem jego proces. Nicki Bille ma długą listę zarzutów, wśród których znalazły się: pobicie oraz nielegalne posiadanie broni i narkotyków oraz grożenie pielęgniarce w szpitalu, w którym przebywał po imprezie świątecznej zakończonej strzelaniną.
  "Nicki Bille Nielsen został już oskarżony o cztery przestępstwa, a teraz otrzymał piąty akt oskarżenia" - pisze duński BT.

  Według gazety Bille jest oskarżony o grożenie pielęgniarce pięścią i słowa "zabiję cię, suko". Groźby miały miejsce 27 stycznia, kiedy Nicki Bille Nielsen został przyjęty do szpitala po tym, jak został postrzelony w grudniu, podczas imprezy świątecznej.

  Nowe zarzuty nie mają nic wspólnego z jego wybrykami w Monako, za które trafił do więzienia, kiedy to Duńczyk pobił kobietę, a w jego telefonie znaleziono sesje zdjęciową ukazującą seksualną przemoc wobec swoich partnerek. Na dodatek posiadał przy sobie gram kokainy.

  W Danii straszył też rowerzystę pistoletem gazowym. Odpowie też za nielegalne posiadanie broni i narkotyków (kokainy). Zawodnikowi grozić kilka miesięcy pozbawienia wolności.

  Wokół Bułgarskiej - zobacz najnowszy odcinek magazynu o Kolejorzu:


  Zobacz też:


  POLECAMY:  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Aktualności sportowe

  Polecamy

  Kongres 60 Milionów wraca do korzeni - zjazd Polonii ponownie w Rzeszowie

  Kongres 60 Milionów wraca do korzeni - zjazd Polonii ponownie w Rzeszowie

  MISTRZOWIE AGRO - lider w kategorii Gospodarstwo Agroturystyczne Roku

  MISTRZOWIE AGRO - lider w kategorii Gospodarstwo Agroturystyczne Roku