Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
„Rymanowskie Wiatraki” , które odbyły się 24-25 marca br.,...

„Rymanowskie Wiatraki” zainaugurowały sezon rajdowy na Podkarpaciu. W klasyfikacji KJS 1. miejsce zajął Krzysztof Kołodziej [ZDJĘCIA]

„Rymanowskie Wiatraki” , które odbyły się 24-25 marca br., otworzyły rajdowy sezon 2018.

Impreza została zorganizowana przez Automobilklub Małopolski Krosno na terenie Gmin Rymanów i Iwonicz-Zdrój. Były to pierwsze rundy Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego w KJS i Super KJS. Na stracie stawiło się 40 załóg.

Nadchodząca wiosna utrudniła jazdę szczególnie po szutrowych odcinkach, chociaż parę dni wcześniej zapowiadało się, że na drodze będzie leżał śnieg. Zawodnicy dobrze radzili sobie na trasach, pomimo trudnych warunków z rywalizacji odpadło tylko pięć załóg, w tym jedna została zdyskwalifikowana.

Marek Zub: Obejrzeliśmy dwa mecze, w których zagrały trzy drużyny

Spotkanie dwóch byłych mistrzów świata na Brooklynie. Żart ze strony legend. WIDEO