Linia 43 pojedzie z ul. Miłocińskiej przez: Wyzwolenia, Witosa, Langiewicza, Dąbrowskiego, Powstańców W-wy.
Linia 44 rozpocznie jazdę z ul. Cienistej (cmentarz Wilkowyja), a następnie pojedzie ulicami: Lwowską, Cieplińskiego, Hetmańską, Powstańców W-wy. Obydwa autobusy będą kursować od godz. 8 do 21.30, każdy po siedem kursów. Zamiast biletów obowiązuje paragon z hipermarketu na kwotę minimum 2,5 zł na osobę.
Nowymi liniami będą mogli jeździć nie tylko klienci marketu, ale i pozostali mieszkańcy, którzy kupią bilet za 2, 10 zł.
Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?
Plotki, sensacje i ciekawostki z życia gwiazd - czytaj dalej na ShowNews.pl
- Fitkau-Perepeczko nie nosi stanika. Pokazała z bliska, jak wygląda jej dekolt!
- Tak wygląda Bohun z "Ogniem i Mieczem". 60-latek nie przypomina siebie sprzed lat
- Wystrojona Cichopek dystansuje się od Kurzajewskiego na imprezie. Kryzys w niebie?
- Nieznana przeszłość Anity Werner. Zdjęcia dziennikarki w negliżu