TORZaktualizowano
AZS UR RESOVIA - SIARKA II TARNOBRZEG 110:77 (29:20, 29:18, 27:15, 25:24)

AZS RESOVIA: Sapko 15, Likondjo 4, Drelich 5, Flaga 15, Samolej 9 oraz Herbaciński 20, Biela 20, Wilski 12, Kielar 4, Cudo 6, Wużyński 0.
SIARKA: Podsiadło 8, Jabłoński 16, Karwas 11, Glica 3, Żuraw 24 oraz Zych 2, Mączka 8, Miracki 5.
Resovia już w 2. min wygrywała 9:0. Kolejne fragmenty upłynęły na bardziej wyrównanej grze. Ale w drugiej kwarcie miejscowi ruszyli do powiększania przewagi. Dobre zmiany dali: Herbaciński i Biela, którzy prócz prowadzenia gry, trafiali zza linii 6,25. Trzecią odsłonę Resovia zaczęła od 10:2 co dało jej prowadzenie 68:40.

MKS V LO RZESZÓW - MOSiR II KROSNO 89:65 (13:20, 25:12, 28:10, 23:23)

MKS: Prokop 12, Szpyrka 0, Orzech 4, Marcinowski 8, Wiązek 2, Cyganik 15, Nowak 2, Pączek 8, Kondracki 2, Górecki 7, Sawczuk 29.
MOSiR: Salwa 2, Radwański 15, Jagiełło 2, Bednraczyk 4, Makoś 12, Ginalski 1, Urban 2, Klita 9, Barański 18.
Gospodarze zaczęli w marnym stylu i krośnianie nie zamierzali z tego nie skorzystać. W drugiej kwarcie rzeszowianie wzięli się do roboty, zaczęli poważniej podchodzić do obrony i po dwudziestu minutach prowadzili 38:32. Po zmianie stron MOSiR nadal był w totalnym odwrocie. Na parkiecie królował wtedy Paweł Sawczuk.
Mecz: Kontra Rzeszów - Sokół II Łańcut został przełożony; Pauzowała: Stal II Stalowa Wola. Dziś gra: Siarka II - Stal II Stalowa Wola (g. 16).

III LIGA MAŁOPOLSKA

Dobiegła końca pierwsza runda. Prowadzi po niej Limblach Limanowa, który uzyskał komplet siedmiu wygranych. Krośnieński MOSiR jest piąty.
Wyniki: Unia II Tarnów - Korona Kraków 87:71.
Mecze rozegrane wcześniej: MOSiR AZS Krosno - Skawa Wadowice już rozegrano 88:80, Cracovia - Limblach Limanowa 62:86, Basket Kraków - STS Nowy Sącz 70:56. Mecz zaległy: Korona Kraków - Cracovia 109:90. tor

1. Limblach 7 14 664:525
2. Unia 7 12 572:498
3. Korona 7 12 649:629
4. Basket 7 11 514:558
5. MOSiR 7 10 585:613
6. STS 7 9 502:552
7. Skawa 7 8 568:625
8. Cracovia 7 8 511:614