- To, oczywiście tylko niektóre zagadnienia, które chcemy poruszyć podczas III Podkarpackiej Konferencji dla Biur Rachunkowych pt. Nowy wymiar pracy Biura Rachunkowego. Odbędzie się ona już niespełna za trzy tygodnie, bo 29 września br. w Podkarpackim Ośrodku Szkoleniowo Doradczym (POSD) w Rzeszowie – zaprasza Paweł Bik, kierownik działu marketingu ZETO-Rzeszów S.A.

Bezpłatna konferencja

Okazuje się, że przygotowywana konferencja jest kierowana do właścicieli i pracowników biur rachunkowych oraz kancelarii doradztwa podatkowego.

- Dzięki uczestnictwu w spotkaniu będzie możliwość poszerzenia swojej wiedzy. Zakres tematyczny obejmuje zagadnienia księgowe, jak również przedstawienie systemu informatycznego wspomagającego codzienną pracę księgowego firmy Comarch – daje Paweł BIK.

Warto dodać, że to seminarium będzie bezpłatne

 

Nowa wersja programu

- Spotkanie będzie okazją do pokazania zmian, które zostaną wprowadzone w nowej wersji programu Comarch OPT!MA v.18.00. Ta właśnie wersja zostanie udostępniona dla klientów końcem września. Natomiast nasi konsultanci zademonstrują również sposoby jak wykorzystać Internet, aby usprawnić swoją pracę w biurze – zachęca kierownik Bik.

Z kolei specjaliści z Comarch S.A. pokażą jak można się zareklamować w internecie niełatwą działalność biur rachunkowych i doradców podatkowych i jakie to może przynieść korzyści klientom.

Szczegóły konferencji na stronie: www.biura-rachunkowe.c0.pl

Portale internetowe, które poza Nowinami i www.nowiny24.pl oraz regiofirma biorą udział w konferencjijako patroni Internetowi:


  • www.pit.pl

  • www.vat.pl

  • www.osobyprawne.pl