Rzeszowianki walczyły, ale poległy w Biłgoraju

Ewelina Nycz
Bolesław V LO Rzeszów przegrał 0:3 w meczu II ligi siatkarek z Szóstką Biłgoraj. Biłgorajanki umocniły się tym samym na czele tabeli.

SZÓSTKA BIŁGORAJ - BOLESŁAW V LO RZESZÓW 3:0 (25:13, 25:21, 25:23)

BOLESŁAW: Kazała, Wilk, Mazur, Baran, Świątek, Grzegorczyk, Filipowicz (libero) oraz Szymańska, Dorosz.

Choć rzeszowianki jechały na stracenie do Biłgoraja i choć 3:0 wydaje się być pewną wygraną Szóstki, trzeba pochwalić nasze licealistki. Słabo zagrały tylko pierwszego seta. Potem w dwóch kolejnych było znacznie lepiej. Poprawna zagrywka i dobra gra blokiem sprawiły, że to gospodynie momentami się gubiły i popełniały błędy. Niestety to nie wystarczył na ugranie choć jednego seta. Najbliżej tego było w trzeciej partii. Rzeszów prowadził 21:19, ale rywalki zdołały wygrać tego seta.