Samorządowe Przedszkole przy Zespole Szkół w Huwnikach

Artykuł sponsorowany Laureat Plebiscytu Edukacyjnego 2022
Zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniej szkoły czy przedszkola? Chętnie pomożemy w podjęciu tej istotnej decyzji! Szkoła jest dla ucznia jak drugi dom - mając ten fakt na względzie, dodajemy wszelkich starań, aby zapewnić przedszkolakom i uczniom nie tylko odpowiednie standardy edukacyjne, ale również przyjazną atmosferę!

Szkoła Podstawowa w Huwnikach oferuje nie tylko lekcje! Kameralny charakter naszej placówki gwarantuje kształcenie dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości dzieci, a także pozwala zatroszczyć się lepiej o ich bezpieczeństwo. Mamy doskonale wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, która chętnie udziela wsparcia rodzicom i dzieciom.

Zostając w temacie edukacji...
Zespół Szkół w Huwnikach zapewnia uczniom i przedszkolakom nowoczesne sale lekcyjne wyposażone w tablice multimedialne, monitory interaktywne oraz dostęp do innych technologicznych zabawek. Bierzemy udział w projektach edukacyjnych, które wyposażają uczniów i nauczycieli w najnowszą wiedzę technologiczną.

Dbamy o zdrowie i środowisko
Nasza szkoła dba nie tylko o rozwój ducha!

Mamy nowoczesną halę sportową, siłownię wewnętrzną i zewnętrzny kompleks wypoczynkowo - sportowo - rekreacyjny. Chętnie zabieramy naszych uczniów na wycieczki i wyjścia, z których fotorelacja dostępna jest na stronie internetowej szkoły oraz fanpage. Zainteresowanych sportem uczniów zapraszamy na zajęcia SKS.

Wspieramy i pomagamy
Oferujemy kompleksową opiekę nad dziećmi i młodzieżą. Zapewniamy przywozy i odwozy szkolnym autobusem. Stwarzamy możliwość korzystania z opieki świetlicowej oraz prowadzimy własną kuchnię i stołówkę.

Samorządowe Przedszkole w Huwnikach
Huwniki 2
37-743 Fredropol
Tel. 16 671 94 56
Strona internetowa: www.zshuwniki.com

Jesteśmy dla Was!
Serdecznie zapraszamy!

Samorządowe Przedszkole przy Zespole Szkół w Huwnikach

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na nowiny24.pl Nowiny 24