Sanok rozgromił Katowice

luci
Wygrana z Katowicami to czwarte zwycięstwo sanoczan i pierwsza... dwucyfrówka,
Wygrana z Katowicami to czwarte zwycięstwo sanoczan i pierwsza... dwucyfrówka, Tomasz Sowa
10-3! Takim wynikiem zakończył się mecz hokeistów Ciarko PBS Bank Sanok z GKS-em Katowice. Ekipa z Podkarpacia pozostaje niepokonana w tym sezonie.

Już po pierwszej tercji było wiadome, kto w tym meczu wygra. Sanoczanie po bramkach Urbana, Vozdeckiego (dwóch) Mahboda i Haluzy prowadzili po 20 minutach aż 5-0. Potem tylko zwiększali dystans.

Przy stanie 10-1 dla Ciarko PBS Bank gospodarze nieco spuścili z tonu i zrobili więcej miejsca rywalom. Tym udało się nieco zmniejszyć rozmiary porażki.

Ciarko PBS Bank Sanok - GKS Katowice 10:3 (5:0, 2:1, 3:2)
1-0 Urban (3), 2-0 Vozdecky (4), 3-0 Mahbod (9), 4-0 Vozdecky (11), 5-0 Haluza (18), 6-0 Chwedoruk (23), 7-0 Haluza (25), 7-1 Bepierszcz (34), 8-1 Chwedoruk (46), 9-1 Ćwikła (48), 10-1 Chwedoruk (50), 10-2 Danko (56), 10-3 Dołęga (59).

Ciarko PBS Bank: Murray, Skrabalak - Richter, Pociecha, Terminesi, Urban, Kloz, Rąpała, H. Demkowicz, R. Ćwikła - Vozdecky, Sinagi, Haluza, Strzyżowski, Chwedoruk, Mahbod, Kostecki, Milan, Mermer, Wilusz, Biały.

Kary 18-26 minut. WIDZÓW 2000.