NOWINY24
  POLECAMY

  To się czyta i ogląda

  Rozwiń
  NOWINY24
  Zwiń

  To się czyta i ogląda

  • Miauuuuu... koty naszych Czytelnikówi
  • Antyki, zabawki i letnie opony. Na giełdzie samochodowej kupisz wszystko
  • Studniówka 2019 uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie

  Sędziszów Małopolski został Świetlną Stolicą Polski w...

  Sędziszów Małopolski został Świetlną Stolicą Polski w plebiscycie "Świeć się"! Otrzyma sprzęt dla potrzebujących warty 50 tysięcy złotych!

  red.

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Zakończył się finał rywalizacji miast o miano najładniej świątecznie przystrojonej miejscowości w Polsce w akcji "Świeć się z Energą". Wygrał Sędziszów Małopolski i powiększy znacznie liczbę zdobytego w 1. etapie akcji sprzętu AGD - jego wartość wzrośnie do 50 tys. zł! Gratulujemy!
  Sędziszów Małopolski został Świetlną Stolicą Polski w plebiscycie "Świeć się"! Otrzyma sprzęt dla potrzebujących warty 50 tysięcy złotych!
  1/10
  przejdź do galerii
  W tym roku Energa prowadzi plebiscyt wspólnie z dziennikami regionalnymi Polska Press Grupy. Warto pamiętać, że to nie tylko zabawa, ale także wielka akcja charytatywna! Miasta, które wygrały, mogą liczyć na wsparcie charytatywne dla najbardziej potrzebujących mieszkańców regionu.

  ZOBACZ WYNIKI GŁOSOWANIA FINAŁOWEGO


  W rywalizacji finałowej brało udział 16 miast - zwycięzców pierwszego etapu z każdego województwa, który przeprowadzony był w dniach 7 grudnia 2018 - 7 stycznia 2019.

  Wszyscy „mistrzowie województw” zdobyli ufundowane przez Grupę Energa zestawy 16 praktycznych urządzeń AGD (m.in. 2 chłodziarki, 2 pralki, kuchenka elektryczna), każdy o wartości 10 000 zł. Trafią one za pośrednictwem władz miasta do najbardziej potrzebujących mieszkańców.

  W finale ogólnopolskim dodatkowy sprzęt warty 40 000 zł wygrał Sędziszów Małopolski.

  Mistrzowie świątecznej fotografii

  Plebiscytowi miast towarzyszył konkurs fotograficzny. Mogli wziąć w nim udział miłośnicy fotografowania, którzy zatrzymali w kadrze piękne, świąteczne chwile, miasta w świątecznej odsłonie, gwiazdkowy klimat w ich domach oraz kolorowe iluminacje.

  Zdjęcia, które zdobyły najwięcej głosów, i wyniki głosowania można zobaczyć tutaj:

  WYNIKI GŁOSOWANIA NA FOTOGRAFIE  Regulamin konkursu został stworzony tak, aby doceniać przede wszystkim kreatywność jego uczestników. Nagrody i wyróżnienia w konkursie można było wygrać zarówno walcząc w plebiscycie o głosy naszych czytelników, jak i zdobywając uznanie komisji konkursowej z udziałem Lidii Popiel, słynnej polskiej fotograf, która jest ambasadorem plebiscytu „Świeć się z Energą”. W konkursie określono pięć kategorii tematycznych, w których jury konkursu przyzna nagrody.

  Wyniki obrad kapituły opublikujemy 28 stycznia.

  Autorzy najlepszych zdjęć otrzymają nagrody ufundowane przez Grupę Energa - aparaty fotograficzne i bony do sklep.energa.pl. Ich łączna wartość to aż 40 000 zł.

  Laureat zgarnie grand prix - zaproszenie do Gdańska na weekend w hotelu dla dwóch osób.


  Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Polak

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (1) forum.nowiny24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo