Seksownie i zdrowo? Brafitting w rzeszowskiej Paryżance.

Artykuł sponsorowany
Brafitting od kilku już lat staje się w Polsce słowem coraz bardziej popularnym. Mówi się o nim coraz więcej i głośniej. Czytamy o nim w prasie kobiecej, słyszymy w mediach. Chodzi nie tylko o dobry wygląd piersi ale także o dobrą samoocenę kobiety i poczucie wartości. Nie można również zapomnieć o względach zdrowotnych .Dzięki dobrze dopasowanej bieliźnie kobiety czują się piękne i seksowne. Bielizna jest tą częścią garderoby kobiecej, która najbliżej styka się z ciałem kobiety dlatego powinna być komfortowa, wygodna i dobrze dopasowana.

Z badań wynika, że ok. 80% Polek nosi źle dopasowaną bieliznę. Salon bielizny Paryżanka mieszczący się w Rzeszowie na ulicy Kreczmera 6/2 specjalizuje się w profesjonalnym doborze bielizny, a komfort i zadowolenie klientek stawia na pierwszym miejscu. Właścicielką salonu jest Monika Bardian z wykształcenia mgr fizjoterapii i dyplomowana brafitterka. Paryżanka oferuje szeroki zakres rozmiarów biustonoszy w obwodach 60-110cm i miseczkach od B-R tak aby zaspokoić potrzeby każdej kobiety.

Skąd się wziął pomysł na brafitting?

Moja przygoda z brafittingiem rozpoczęła się zupełnie przypadkowo. Pracując z kobietami w branży odzieżowej zauważyłam, że większość kobiet nosi źle dopasowaną bieliznę i postanowiłam to zmienić. Wprowadziłam usługę brafittingową i po niedługim czasie zauważyłam , że zaczynam sie spełniać zawodowo,a praca daje mi wiele radości. Postawiłam na indywidualną obsługę klienta i obsługę na jak najwyższym poziomie. Zaczęłam budować markę kojarzoną z moją osobą. Odkrywałam coraz bardziej , że brafitting staje się dla mnie pasją. Na co dzień uczę kobiety jak prawidłowo nosić bieliznę , jak ją zakładać aby cieszyć się nią jak najdłużej. Dobieram odpowiednie konstrukcje uwzgledniając budowę anatomiczną m.in rozmiar, kształt i wielkośc piersi. Wykształcenie medyczne znacznie pomaga mi w wykonywaniu codziennej pracy. Uwielbiam chwile spędzane w przymierzalni z klientkami. W swoim salonie staram się stworzyć jak najlepsze warunki , aby każda kobieta czuła się w pełni bezpieczna i otoczona serdecznością. Brafitting w połaczeniu z wiedzą to zbyt mało -musi być pasja.To dziedzina, w której wchodzi się w intymność kobiety. Najpierw należy zbudować dobre relacje tak aby kobieta nam zaufała.Niesamowite w brafittingu jest to ,że czuję że zmieniam kobiety, wyzwalam je z kompleksów i pokazuję im kobiecość. Dobrze dobrana bielizna daje pewność siebie , poprawia samoocenę.Nierzadko bywają chwile,że brafitting wyzwala szczere naturalne emocje m.in łzy wzruszenia, radość, zadowolenie . Są to dla mnie chwile wyjątkowe i czuję , że to co robię ma sens. Bycie brafitterką to przede wszystkim posiadanie osobowości. Sama wiedza niestety nie wystarcza w momentach kiedy napotykamy na kompleksy i blokady związane z ciałem lub psychiką. Zawsze mam na uwadze fakt, że pracuję z kobietą która myśli, czuje i to ona powierza mi swoją intymność. Brafitting jest ambitną profesją, która niesie ze sobą bardzo dużych pozytywnych emocji. Kobiety w dobrze dopasowanej bieliźnie stają się bardziej pewne siebie, a to wpływa na ich kontakty z otoczeniem i postrzeganie siebie.Warto nauczyć się akceptacji własnego ciała bez względu na rozmiar bielizny jaką nosimy. Jestem szczęśliwa gdy uda mi się zbudować na nowo poczucie wiary we własne piękno ciała. Najważniejsze to robić w życiu coś co się kocha i to jest klucz do sukcesu.