Siarka Tarnobrzeg trafiała w słupki, a Radunia do siatki. Trzecia porażka tarnobrzeżan w sezonie

Trener Sławomir Majak miał problem z wystawieniem optymalnego składu, ale Siarka nie musiała przegrać Marcin Radzimowski
W 6. kolejce eWinner 2 ligi Siarka Tarnobrzeg na własnym stadionie przegrała 0:2 z Radunią Stężyca. Nasz team zagrał w mocno osłabionym składzie, ale nie miał szczęścia w ataku. W następnej serii gier tarnobrzeżan czeka wyjazdowy mecz Kotwicą Kołobrzeg
Siarka Tarnobrzeg - Radunia Stężyca 0:2 (0:1)

eWinner 2 liga. Siarka Tarnobrzeg przegrała z Radunią Stężyc...

Z różnych przyczyn w Siarce nie wystąpiło pół tuzina piłkarzy: Sulkowski, Bierzało, Adamek, Chmelenko, Stańczyk, Agudo. Potencjalnie są to zawodnicy pierwszego składu, toteż można się było spodziewać, że gospodarze mogą mieć pod górkę.

I tak się działo, chociaż w pierwszej połowie tarnobrzeżanie mogli coś strzelić. Najbliżej tej sztuki znalazł się Szymon Lewicki. W 40. minucie napastnik przechwycił futbolówkę niedaleko od bramki gości, uderzył, ale wycelował w słupek.

Kilka chwil wcześnie Radosław Stępień był dokładniejszy. Zdecydował się na strzał z dystansu, po ziemi i zasmucił miejscowych kibiców, ponieważ piłka znalazła drogę do celu.

Po zmianie stron nasza ekipa atakowała, szukała wyrównania, jednak zawsze czegoś brakowało. W 57. minucie ponownie kilku centymetrów, aby Tułowiecki skapitulował – tym razem w słupek wycelował Lukas Hrnciar.

W dalszej części meczu strzałów na bramkę przyjezdnych uderzali Tyl, Lewicki, Jacenko, jednak brakowało dokładności i Radunia unikała straty.

W doliczonym czasie gry siarkowcy szli już va banque, ryzykowali w tyłach i, niestety, nadziali się na kontrę zespołu ze Stężycy. Sędzia gwizdnął po raz ostatni i kibice opuścili stadion niepocieszeni.

Siarka Tarnobrzeg – Radunia Stężyca 0:2 (0:1)