Siarka Tarnobrzeg zremisowała w meczu sparingowym z Lewartem Lubartów 2:2

mtr
archiwum / Marcin Radzimowski
Remisem 2:2 zakończył się sparing pomiędzy Siarką Tarnobrzeg i Lewartem Lubartów. Dla podopiecznych Sławomira Majaka był to trzeci mecz kontrolny w 2021 roku.

Tarnobrzeżanie świetnie rozpoczęli spotkanie, bo prowadzenie objęli już w 5. minucie za sprawą Sulkowskiego. Po przerwie Lewart wyrównał. Na 2:1 dla Siarki strzelił D'Apollonio, ale po chwili rywal też trafił do bramki.

Sławomir Majak sprawdzał kilku bardzo młodych zawodników. W zespole Siarki zagrał też pozyskany zimą Paweł Szołtys. Wynik mógł być lepszy dla podkarpackiego 3-ligowca, ale dwukrotnie Bałdyga trafił w słupek.

W środę "Siarkowcy" rozegrają kolejny sparing, rywalem będzie ŁKS Probudex Łagów.

Siarka Tarnobrzeg - Lewart Lubartów 2:2 (1:0)

Bramki dla Siarki: Sulkowski, D'Apollonio.

Czerwone, żółte, czarne, zielone... Jak zmieniały się koszulki piłkarzy Siarki Tarnobrzeg w ostatnich latach? Zobaczcie na zdjęciach!

Czerwone, żółte, czarne, zielone... Jak zmieniały się koszul...

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani