Siatkówka na żywo: Resovia - AZS Częstochowa. Dramatyczny trzeci set

Janusz Słupek
Archiwum
Trzecia partia meczu tak jak poprzednia punkt za punkt. Pierwsza przerwa techniczna i 8:7 dla Resovii. Potem jednak skuteczny blok częstochowian i szybko zdobiło się 11:15.

Odważny atak Oivanena i 12:15. Dobra zmianę dał Gawryszewski jego as, a potem aut po ataku Bartmana, jest już tylko 14:15. O czas prosi Radosław Panas. Kolejny as Gawryszewskiego i remis po 15, jednak druga przerwa techniczna przy prowadzeniu gości 15:16.

Długa wymiana dla Resovii, jest 16:16. Atak Bartmana - 16:17. Stelmach psuje zagrywkę 17:17. Skuteczny blok gości 17:18. As Bartmana 17:19, a potem 18:20. Nie myli się Gierczyński i 19:20.

Błąd w ataku Oivanena 19:21. Aut po ataku Bartmana i po 21. Przypomina o sobie Mlyakow i 21:22. Kolejny skuteczny atak Gierczyńskiego po 22. Gawryszewski serwuje w siatkę 22:23. Po ataku Mlyakowa setbol dla gości 23:24. Na zagrywce Stelmach, atak Oivenena i po 24. Atak Bartmana 24:25. Nie myli się Wika jest po 25. Udany atak Wiki 26:25 dla Resovii. O czas prosi Radosław Panas. Wika zablokowany po 26. Pewny atak Gierczyńskiego 27:26. As Woickiego i 28:26 dla Resovi.

Po trzech partiach jest 2-1 dla rzeszowian.