Siedlisko 2011: Raniżów i Dzikowiec najlepsze

Przemysław Markocki
W rywalizacji siatkarzy zwyciężyli przedstawiciele gminy Raniżów.
W rywalizacji siatkarzy zwyciężyli przedstawiciele gminy Raniżów. ARCHIWUM
Zawodnicy reprezentujący gminy Raniżów i Dzikowiec triumfowały w zawodach sportowych w ramach pikniku rodzinnego Siedlisko 2011, który odbył się w Dzikowcu.

W rywalizacji piłkarzy triumfowała gmina Dzikowiec, która w meczu finałowym pokonała gminę Kolbuszową 2-1. Trzecie miejsce zajęli przedstawiciele powiatu kolbuszowskiego, którzy pokonali gminę Raniżów 6-2.

W turnieju piłki siatkowej zwyciężyli grace gminy Raniżów, którzy w finale wygrali z Siatkarzem Wola Raniżowska 2-0. Trzecie miejsce przypadło Urzędowi Marszałkowskiemu z Rzeszowa, który pokonał drużynę Strażaków również 2-0.