Skoki narciarskie NIŻNY TAGIŁ 2018 NA ŻYWO. Żyła na podium w drugim konkursie Pucharu Świata w Rosji! NIEDZIEL SKOKI WYNIKI

Skoki transmisja TV
Skoki narciarskie Niżny Tagił 2018 transmisja na żywo. Fantastyczny skok w finałowej serii (133 m) Piotra Żyły dał mu awans z 10. na 3. miejsce. Wiślanin po raz drugi w ten weekend stanął na podium PŚ! Kamil Stoch był 4. SKOKI NIEDZIELA WYNIKI NA ŻYWO

Skoki narciarskie NIŻNY TAGIŁ 2018 TRANSMISJA NA ŻYWO. Gdzie oglądać Puchar Świata w Niżnym Tagile? WYNIKI NA ŻYWO

Puchar Świata w skokach narciarskich 2018/2018: klasyfikacja generalna PŚ, Puchar Narodów. Kto jest liderem Pucharu Świata, miejsca Polaków

Fantastyczny skok w finałowej serii (133 m) Piotra Żyły dał mu awans z 10. na 3. miejsce. Wiślanin po raz drugi w ten weekend w Niżnym Tagile stanął na podium PŚ!

Skład na podium był zresztą ten sam, co w sobotę, tylko zawodnicy pozamieniali się miejscami. Konkurs wygrał z dużą przewagą lider PŚ Japończyk Ryoyu Kobayashi, drugi był Norweg Johann Andre Forfang.

Żyła wyprzedził w klasyfikacji generalnej PŚ Stocha (zajął 4. lokatę) - jest drugi.

Dawid Kubacki zajął 11. miejsce. Też bardzo się poprawił, bo na półmetku był 21.

WYNIKI po I serii:
Na półmetku niedzielnego konkursu PŚ w Niżnym Tagile prowadzi Japończyk Ryoyu Kobayashi (132,5 m). Lider PŚ wyprzedza o trzy punkty zwycięzcę z soboty - Norwega Johanna Andre Forfanga.

Kamil Stoch podium ma w zasięgu wzroku. 127,5 m daje mu 5. miejsce, ale do trzeciego Domena Prevca traci tylko 1,6 pkt.

Piotr Żyła (126 m) jest 10. Dawid Kubacki zajmuje 22. lokatę.

Stefan Hula i Maciej Kot skoczyli zgodnie po 117,5 m i obaj odpadli z dalszej rywalizacji. Jakub Wolny do konkursu w ogóle się nie zakwalifikował.

Wcześniej pisaliśmy:
Dziś w Niżnym Tagile drugi konkurs Pucharu Świata. Wśród głównych faworytów jest Piotr Żyła, który w sobotę zajął 2. miejsce. W klasyfikacji generalnej PŚ wiślanin jest trzeci i traci tylko punkt do... Kamila Stocha. Jeśli dziś będzie wyżej od trzykrotnego mistrza olimpijskiego, to go przeskoczy w tej klasyfikacji.

Kwalifikacje do niedzielnego konkursu wygrał Ryoyu Kobayashi. Kamil Stoch był 6., Piotr Żyła 8. Do konkursu nie zakwalifikował się Jakub Wolny, który miał problemy sprzętowe. Kłopoty z wiązaniami najpierw opóźniły jego skok, a potem uzyskał tylko 109 m.

Niedzielny konkurs PŚ na skoczni Bocian w Niżnym Tagile rozpoczął się o godz. 16. Szczegóły i plan transmisji poniżej.

Skoki narciarskie: Puchar Świata w Niżnym Tagile wyniki na żywo konkurs niedziela transmisja

Plan transmisji z PŚ w skokach na niedzielę:

Niedziela, 25.11.2018 KONKURS INDYWIDUALNY TRANSMISJA
 • TVP Sport

– studio od. 15.05, transmisja z Niżnego Tagiłu od 16.

 • TVP 1 – studio od. 15.45, transmisja z Niżnego Tagiłu od 16.
 • Eurosport 1 – transmisja z Niżnego Tagiłu od 16.
 • Skoki narciarskie online stream w internecie gdzie oglądać
  Transmisja z niedzielnego konkursu w internecie będzie dostępna w usłudze Eurosport Player, w aplikacji TVP Sport oraz na stronie sport.tvp.pl.

  Skoki narciarskie: Quiz dla prawdziwych kibiców

  Skoki narciarskie Puchar Świata Niżny Tagił 2018 transmisja na żywo wyniki live niedziela skoki

  O sobotnim konkursie pisaliśmy:
  Co za konkurs! Piotr Żyła był 0,2 punktu od zwycięstwa w konkursie Pucharu Świata w Niżnym Tagile. Wygrał Norweg Johann Andre Forfang. Trzeci był lider PŚ Japończyk Ryoyu Kobayashi.

  Na półmetku prowadził Kobayashi, Żyła był drugi, a Forfang trzeci. Polak po swoim skoku w finałowej serii (131 m) nie był zadowolony, wyglądał tak, jakby uznał, że zawalił sprawę. Na Norwega to było ciut za mało, wygrana była o włos, ale wystarczyło do obrony drugiej lokaty, bo swojej szansy nie wykorzystał Japończyk.

  To szóste podium PŚ Żyły w karierze, a pierwsze dla polskich skoków w Niżnym Tagile.

  Skoki narciarskie wyniki Pucharu Świata

  Mniej wystrzałowy niż ostatnio konkurs zaliczył Kamil Stoch, który zajął 7. lokatę (123,5 i 129 m). Polak i tak może być jednak zadowolony, bo po I serii był 14.

  - To jest adekwatne miejsce do pracy, jaką wykonałem. Nie skacze mi się tu wybitnie dobrze, pojedyncze skoki były dosyć dobre - komentował Stoch przed kamerą TVP, dodając, że bardzo cieszy się z sukcesu Żyły. - Zasłużył na to.

  Dawid Kubacki był 20., a Stefan Hula - 21.

  W finałowej serii nie oglądaliśmy Macieja Kota (121 m, 37. miejsce) i Jakuba Wolnego (114, 48.) Odpadli w niezłym towarzystwie, bo ich los podzielili m.in. Japończyk Noriaki Kasai, Norweg Anders Fannemel, Austriak Gregor Schlierenzauer oraz Niemcy Richard Freitag i Markus Eisenbichler.

  Wyniki konkursów PŚ w Niżnym Tagile można śledzić u nas.

  Skoki narciarskie: Puchar Świata w Niżnym Tagile wyniki na żywo konkurs sobota

  Wcześniej pisaliśmy:
  Zapowiada się udany weekend dla Polaków na skoczni w Niżnym Tagile. W kwalifikacjach do sobotniego konkursu Pucharu Świata w Niżnym Tagile najlepszy był Piotr Żyła (134 m, najlepsza odległość dnia), a Kamil Stoch zajął 4. pozycję (127). Polaków rozdzielili Japończyk Ryoyu Kobayashi (130,5) i Norweg Johann Andre Forfang (133,5).

  Prawo startu wywalczyli wszyscy Polacy. Znacznie lepiej niż ostatnio zaprezentował się Maciej Kot. Walczący na początku sezonu z kryzysem zakopiańczyk skoczył 128 m i zajął 8. miejsce.

  Dawid Kubacki był 15. (120,5 m), Jakub Wolny 23. (115), a Stefan Hula – 31. (115).

  Skoki narciarskie TRANSMISJA WYNIKI NA ŻYWO

  - Bardzo dobrze, że kilku z nas skacze na wysokim poziomie, ale to nie jest tak, że ścigamy się, który będzie lepszy. Cieszę się, że jest ktoś inny i jeśli jednemu coś nie wyjdzie, drugi może go nie tyle zastąpić, ale skupić na sobie uwagę - mówił w rozmowie z portalem skijumping.pl Stoch.

  Przed polskimi skoczkami kolejne wyzwanie: w Niżnym Tagile jeszcze nie stali na podium w zawodach Pucharu Świata. W poprzedni weekend Kamil Stoch i Piotr Żyła w końcu uporali się z kaprysami skoczni w Kuusamo, teraz czas ujarzmić rosyskiego "Bociana". Szanse na to są duże, bo obaj są w świetnej formie. Mało tego, żaden z nich jeszcze nigdy nie rozpoczął sezonu skoków Pucharu Świata tak dobrze.

  Skoki narciarskie TRANSMISJA WYNIKI NA ŻYWO

  - Pod pewnymi względami skocznie w Kuusamo i Niżnym Tagile są do siebie podobne. Obiekt w Rosji jest jednak nowoczesny. Nie do końca tam jeszcze rozpracowałem jak najlepiej technicznie oddać skok. Uważam jednak, iż im mniej kombinowania i prostsze rozwiązania, tym dają one lepsze efekty. I z takim nastawieniem tam pojadę. Na ten moment nie ma co się napalać na dobre wyniki, ale na dobre skoki - owszem. Tak chciałbym przetrwać kolejny weekend - mówił w rozmowie ze Stoch.

  My liczymy na to, że poza Stochem i Żyłą o dobre lokaty Dawid Kubacki, Jakub Wolny i Stefan Hula, a Maciej Kot pokaże, że kryzys ma już za sobą. Czekamy na niezłe wyniki.

  SKOKI NARCIARSKIE WYNIKI NA ŻYWO

  Rok temu PŚ Niżnym Tagile zakończył się podwójnym zwycięstwem Niemców: wygrywali Richard Freitag i Andreas Wellinger.

  Faworytem obu konkursów indywidualnych będzie jednak sensacyjny Japończyk Ryoyu Kobayashi. Czy 22-latek z Hachimantai, który w poprzedni weekend odleciał konkurencji w Kuusamo, teraz powtórzy niesamowite skoki?

  O tym, że Kobayashi wkrótce może zadziwić świat skoków mówiło się już w lutym, gdy na mistrzostwach Japonii w Sapporo przefrunął całą Okurayamę. Skoczył ok. 160 metrów. To odległość orientacyjna, bo lądował już w strefie bez pomiarów. 23 metry dalej od punktu wyznaczającego rozmiar skoczni. To już zdecydowanie było zagrożenie dla nóg i kręgosłupa. Skoku oczywiście nie ustał, ale na szczęście nic mu się nie stało. Podobnie wyglądała jego ostatnia próba w Kuusamo, tyle że finał był szczęśliwszy. Skakał z niższego niż rywale rozbiegu, a mimo to też leciał daleko poza strefę bezpiecznego lądowania. Zdołał jednak się wyratować i wygrał drugie z rzędu zawody.

  PŚ w Niżnym Tagile: transmisja online i wyniki na żywo

  Japończyk nie jest anonimową postacią, bo ze starszym bratem Junshiro pokazywał się z dobrej strony w poprzednim sezonie, zajął wtedy 24. miejsce w klasyfikacji generalnej PŚ.

  – Jest w wielkim gazie, ale zakładam, że nie dotrwa w takiej formie do ostatniego weekendu PŚ w Planicy. Może nie będzie walczył o Puchar Świata, ale może o podium, a to i tak byłby wielki sukces dla japońskich skoków. Fajnie, że taka osoba się pojawia, że są nowe twarze i nie są to skoczkowie z przypadku, którzy pokazali się w loteryjnym, jednoseryjnym konkursie – komentuje Jakub Kot, były skoczek, a obecnie trener i ekspert TVP.

  Konkurs rozpocznie się o godz. 15.45. Poniżej szczegółowy plan transmisji skoków z Niżnego Tagiłu.

  Puchar Świata Niżny Tagił 2018 transmisja na żywo gdzie oglądać konkursy PŚ w skokach narciarskich

  Transmisje z obu konkursów (sobota i niedziela) będą dostępne w TVP 1, TVP Sport i Eurosporcie 1.

  Plan transmisji

  Sobota, 1.12.2018 KONKURS INDYWIDUALNY TRANSMISJA
  • TVP Sport

  – studio od. 15.05, transmisja z Niżnego Tagiłu od 15.45.

 • TVP 1 – studio od 15.30, transmisja z Niżnego Tagiłu od 15.45.
 • Eurosport 1 – transmisja z Niżnego Tagiłu od 15.15.
 • Niedziela, 25.11.2018 KONKURS INDYWIDUALNY TRANSMISJA
  • TVP Sport

  – studio od. 15.05, transmisja z Niżnego Tagiłu od 16.

 • TVP 1 – studio od. 15.45, transmisja z Niżnego Tagiłu od 16.
 • Eurosport 1 – transmisja z Niżnego Tagiłu od 16.
 • Skoki narciarskie online stream w internecie gdzie oglądać
  Kwalifikacje będą dostępne w usłudze Eurosport Player. Konkursy będą dostępne w usłudze Eurosport Player, w aplikacji TVP Sport oraz na stronie sport.tvp.pl.

  Skoki narciarskie Puchar Świata Niżny Tagił 2018 transmisja na żywo wyniki live niedziela skoki

  Skoki narciarskie Puchar Świata Niżny Tagił 2018 transmisja na żywo wyniki live

  Puchar Świata w skokach narciarskich: co, gdzie i kiedy KALENDARZ WYDARZEŃ

  TAKIEGO STEFANA HORNGACHERA NIE PAMIĘTACIE [ARCHIWALNE ZDJĘCIA]

  Puchar Świata w skokach narciarskich 2018/2019: transmisja konkursów w Niżnym Tagile

  Kamil Stoch: Chcę wyjść na ulicę z myślą, że nie jestem kontrolowany i oglądany

  Puchar Świata w Niżnym Tagile: transmisję z kwalifikacji przeprowadzi tylko Eurosport 1. Transmisje z niedzielnego konkursu będą dostępne w TVP 1, TVP Sport i Eurosporcie 1

  DZIEJE SIĘ W SPORCIE - KONIECZNIE SPRAWDŹ:

  Skoki na żywo, skoki transmisja, skoki online, skoki wyniki na żywo

  Skoki narciarskie NIŻNY TAGIŁ 2018 transmisja na żywo. Gdzie oglądać Puchar Świata w skokach?


  Skoki narciarskie DZISIAJ

  Flesz: Wegańskie ubrania. Made in Poland

  Wideo

  Materiał oryginalny: Skoki narciarskie NIŻNY TAGIŁ 2018 NA ŻYWO. Żyła na podium w drugim konkursie Pucharu Świata w Rosji! NIEDZIEL SKOKI WYNIKI - Gazeta Krakowska

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze 2

  Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Podaj powód zgłoszenia

  j
  jan

  brawo Piotr- tak trzymać

  B
  Brzeszczot

  To jest ten, co opuścił swoją prawowitą żonę? Oj bardzo nieładnie, nie po polsku i nie po katolicku.

  Dodaj ogłoszenie

  Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

  To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

  Dziękujemy za Twoje wsparcie!

  Jasne, chcę odblokować
  Przycisk nie działa ?
  1.
  W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
  krok 1
  2.
  Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
  krok 2
  3.
  Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
  krok 3