Skromne zwycięstwo Lubaczowa. To był jedyny mecz inauguracyjnej kolejki rundy rewanżowej w klasie O Jarosław. Bramka padla z rzutu karnego

Pogoda storpedowała inaugurację. Piłkarze czekają na prawdziwą wiosnę
Pogoda storpedowała inaugurację. Piłkarze czekają na prawdziwą wiosnę Archiwum
W inauguracyjnym meczu rundy wiosennej Pogoń-Sokół Lubaczów pokonała Roztocze Narol 1:0 (1:0).

Mecz w Dachnowie (bo tam w roli gospodarza wystąpił zespól z Lubaczowa) był jedynym rozegranym z inauguracyjnej kolejki. Losy meczu rozstrzygnęły się już w 3. minucie, kiedy to Dawid Dyś wykorzystał rzut karny. Poza pierwszymi minutami należącymi do gospodarzy, mecz był wyrównany. Obie drużyny mogły zmienić wynik, lecz na przeszkodzie stanęła nieskuteczność. Gospodarze dwukrotnie trafili w słupek, zaś drużyna z Narola zmarnowała sytuację "sam na sam".

Pogoń-Sokół Lubaczów – Roztocze Narol 1:0 (1:0)
Bramka:
Dyś 3-karny.

Lubaczów: Łakomy – Hojdak (80 Świstak), Dyś (60 Dawid Polucha), Wojtowicz ż, Damian Polucha – Batycki (66 Furgała), Zając, Halejcio (75 Sopel), Małecki – Tworko, Cisek. Trener Krystian Halejcio.

Narol: Woś – Maciejko, Przednowek ż, Zieliński, Kogut – Wolańczyk, Zdybek, Cywka, Misztuk – Banaś, Lepczyński. Trener Daniel Hałasa.

Sędziował: Drabik (Jarosław). Widzów 100.

POZOSTAŁE MECZE: Motor Grochowce – Orzeł Przeworsk; San Hurko-Hureczko – MKS Radymno; Santos Piwoda – Zorza Zarzecze; Sanoczanka Święte – Biało-Czerwoni Kaszyce; KS Kisielów-Pełnatycze – MKS Kańczuga; Płomień Morawsko – Start Pruchnik; Huragan Gniewczyna – LKS Skołoszów zostały odwołane. kostek