Snajper Wólczanki Wólka Pełkińska Krzysztof Pietluch złamał rękę w sparingu z Resovią

Wygląda na to, że w pierwszych meczach nowego sezonu Krzysztof Pietluch nie pomoże Wólczance. Archiwum
Ekipa beniaminka 3 ligi wyjechała z Rzeszowa w średnich nastrojach, ale nie z powodu wyniku (2:3). Otóż już w I połowie Krzysztof Pietluch tak niefortunnie upadł na murawę, że poważnie uszkodził rękę.

– Wygląda to na złamanie – mówi Grzegorz Sitek, trener Wólczanki. – Jeśli rzecz się potwierdzi, Krzysiek będzie musiał pauzować parę tygodni.

Goście testowali 4 piłkarzy. – Pewne jest, że zostaje z nami obrońca Mateusz Podstolak – mówi coach ekipy z Wólki Pełkińskiej.

Oprócz byłego gracza KSZO Ostrowiec Wólczanka jest bliska pozyskania środkowego pomocnika.

Resovia testowała obrońcę.

– Czas pokaże, czy zostanie z nami – mówi Rafał Rajzer, II trener „pasiaków”.

U gospodarzy brakło Michała Ogrodnika i Damiana Barszczaka (kontuzje).

Wbrew temu, co sugeruje wynik do przerwy, Wólczanka w I połowie grała dobrze, ale nieskutecznie. Gola meczu zdobył Marek Gwóźdź, który huknął z ok. 30 metrów w okolice „okienka”.

Resovia – Wólczanka 3:2 (2:0)

Bramki: Adamski dwie, Bieniasz – Szewc karny, Gwóźdź.