Snooker: Emocje w Snooker Housie

Od lewej: Mikołaj Błaż, Grzegorz Szpecht, Robert Szpecht i Jacek Pańczak. fot. Piotr Kordyś Piotr Kordyś
Robert Szpecht wygrał w rzeszowskim klubie "Snooker House" pierwszy turniej nowego sezonu Polskiego Rankingu Snookera,

W finale blisko celu był Jacek Pańczak, ale finezyjny finisz dał wygraną Szpechtowi, który w poprzednim turnieju też wygrał i też pokonał w finale Pańczaka. Miejsca trzecie zajęli Mikołaj Błaż i Grzegorz Szpecht. Miejsce 5 zajęli: Jakub Dobrowolski, Bartłomiej Grodecki, Szymon Klepacki, Maciej Przybył. W turnieju o standardowej randze 2 gwiazdek wzięło udział 25 zawodników. Klub "Snooker House" zaprasza już dziś na II Otwarte Mistrzostwa Rzeszowa, które odbędą się w dniach 20-21 marca. Szczegóły wkrótce które będą zaliczane do punktacji Polskiego Otwartego Rankingu Snookera.