Sobotnie mecze 1, 2, 3 i 4 ligi piłki nożnej. Relacja online, na żywo, live

red
Łukasz Solski
Zapraszamy do śledzenia relacji online z sobotnich meczów 1, 2, 3 i 4 ligi piłki nożnej.

Fortuna 1 liga

2 liga

Stal Stalowa Wola - Górnik Łęczna 2:1
0:1 Korczykowski 16, 1:1 Mistrzyk 31, 2:1 Mistrzyk 42-karny
W 75. minucie Pietras ze Stali Stalowa Wola obejrzał czerwoną kartkę za dwie żółte

1:0 Ochał 33, 2:0 Drelich 65
W 30. minucie Dawid Dynarek (Podhale) nie wykorzystał rzutu karnego - Matthew Korziewicz obronił
W 89 Lis z Sokoła Sieniawa obejrzał czerwoną kartkę za dwie żółte

Sokół (biało-niebieskie stroje) zatrzymał Podhale.

Sokół Sieniawa pokonał Podhale Nowy Targ. Koniec zwycięskiej...

Motor Lublin - Stal Rzeszów 1:1 - RELACJA
1:0 Michota 59, 1:1 Reiman 83-karny

4 liga

Polonia Przemyśl - Orzeł Przeworsk 4:0 (3:0)
1:0 Kazek 24-karny, 2:0 Kazek 28-z rzutu wolnego, 3:0 Wanat 37-karny, 4:0 Głuszko 63
W 75. minucie Radosław Strączek (Orzeł Przeworsk) otrzymał drugą żółtą kartkę

Polonia Przemyśl odniosła w sobotę pierwsze zwycięstwo u siebie w rundzie wiosennej. "Przemyska Barcelonka" pewnie ograła Orła Przeworsk.Polonia Przemyśl - Orzeł Przeworsk 4:0 (3:0)Bramki: 1:0 Kazek 24-karny, 2:0 Kazek 28-wolny, 3:0 Wanat 37-karny, 4:0 Głuszko 63.Polonia: Cisek 7 – Kuźniar 7 żk, Andreasik 7, Terentiew 7, Pelc 7 – Głuszko 7, Kazek 9, Błahuciak 7 żk, Kłusek 7 (75 Babiarz), Wanat 7, Sedlaczek 7 (66 Piątek). Trener grający Piotr Cisek.Orzeł: Kurosz 5 – Kowal 5 (35 Kijanka 5), Strączek 5 żkżk czk [75], Barszczak 5 żk, Kmiotek 5 (46 Sykała 5 żk) – Pigan 5 (75 Świst), Salwach 5 żk, Lech 5, Błajda 5 (46 Flis 5) – Boratyn 5 żk (60 Sobuś). Trener Grzegorz Sitek.Sędziował Kijowski 7 (Krosno). Widzów 50.

4 liga. Polonia Przemyśl pewnie pokonała Orła Przeworsk 4:0 [ZDJĘCIA]

Geo-Eko Ekoball Stal Sanok - Legion Pilzno 3:1 (1:1) - RELACJA
1:0 Kokoć 3, 1:1 Ziaja 44, 2:1 Adamiak 46, 3:1 Kuzio 90
W 89. minucie Cyprian Ziaja (Legion Pilzno) otrzymał czerwoną kartkę

Geo-Eko Ekoball Stal Sanok pokonał u siebie Legion Pilzno 3:1 po golach Kokocia Adamiaka i Kuzio. Honorowego gola dla pilźnian zdobył Ziaja, który w 89. minucie otrzymał czerwoną kartkę.Czytaj więcej: Stoperzy w rolach napastników. Stal Sanok pokonała Pilzno 3:1 [RELACJA]

4 liga podkarpacka: Geo-Eko Ekoball Stal Sanok pokonał Legio...

Wisłoka Dębica - Przełom Besko 5:0 (0:0) - RELACJA, ZDJĘCIA
1:0 Sojda 58, 2:0 Łanucha 62-karny, 3:0 Rębisz 74, 4:0 Rębisz 83, 5:0 Łanucha 86

Wisłoka Dębica pewnie pokonała u siebie Przełom Besko 5:0 i powiększyła przewagę nad drugim Izolatorem do 6 punktów. Wygraną liderowi 4 ligi podkarpackiej dały bramki Sojdy oraz po dwie Łanuchy i Rębisza.

Wisłoka Dębica rozgromiła Przełom Besko i umocniła się na po...

Igloopol Dębica - Izolator Boguchwała 2:2 - RELACJA
1:0 Socha 8, 2:0 K. Rokita 11, 2:1 Róg 59, 2:2 Zieliński 89

Sokół Nisko - Watkem Korona Bendiks Rzeszów 0:1 - RELACJA