Sobotnie mecze 1, 2, 3 i 4 ligi piłki nożnej [RELACJE, ZDJĘCIA]

Sprawdźcie wyniki i strzelców goli w sobotnich meczach.

Siarka Tarnobrzeg - Gwardia Koszalin 4:1 (1:0) - RELACJA
1:0 Grzesik 32; 2:0 Ropski 49; 2:1 Szubert 60; 3:1 Ropski 67; 4:1 Dawidowicz 87

Stal Stalowa Wola - Warta Poznań godz. 15, Stadion Miejski w Rzeszowie

3 liga

Resovia - Spartakus Daleszyce 2:1 (2:1) - ZDJĘCIA
0:1 Sot 3; 1:1 Pyrdek 18; 2:1 Pyrdek 32
W 38. minucie Jeziorski ze Spartakusa nie wykorzystał karnego (Pietryka obronił).

Resovia pokonała u siebie Spartakusa Daleszyce 2:1 (2:1). W 38. minucie Jeziorski ze Spartakusa nie wykorzystał karnego (Pietryka obronił). Bramki: 0:1 Sot 3; 1:1 Pyrdek 18; 2:1 Pyrdek 32.#TOPsportowy24 - hity Internetu minionego tygodnia

Resovia Rzeszów - Spartakus Daleszyce 2:1 [ZDJĘCIA]

Karpaty Krosno - Unia Tarnów 4:1 (2:0) RELACJA
1:0 Białasik 2; 2:0 Białasik 9; 3:0 Kantor 60, 4:0 Gawle 90, 4:1 Wrzosek 90+ karny

Piast Tuczempy - Wisłok Wiśniowa 0:0 - RELACJA
W 62. minucie Kozubek (Wisłok) otrzymał drugą żółtą kartkę.

Głogovia Głogów Młp. - Cosmos Nowotaniec 4:1 (2:1) - RELACJA
0:1 Dymnicki 6, 1:1 Codello 14, 2:1 Dec 36, 3:1 Góra 47, 4:1 Frankiewicz 90

Sokół Nisko - Polonia Przemyśl 0:1 (0:0) - RELACJA
0:1 Piątek 65
W 91. minucie Kuźniar z Polonii obejrzał drugą żółtą kartkę.

Ekoball Sanok - Wisłok Strzyżów godz. 17

Piłkarze Stali Rzeszów wygrali trzeci mecz z rzędu w 3 lidze, gr. 4. W wyjazdowym meczu ekipa z Hetmańskiej 69 pokonała wicelidera tabeli Wólczankę Wólka Pełkińska. Dla Wólczanki to pierwsza porażka w sezonie.Wólczanka Wólka Pełkińska - Stal Rzeszów 0:1 (0:0) Bramka: 0:1 Reiman 80.Wólczanka: Smoleń - Khorolskyi, Kocur, Hul (75 Wątróbski), Szewc, Lech, Walat, Przewoźnik, Pietluch (79 Czyrny), Podstolak, Wrona. Trener Grzegorz Sitek.Stal: Skuza - Drelich (15 Hordiychuk), Kursa, Kordas, Skała (75 Buszta), Reiman, Skiba (53 Marczak), Szeliga, Brocki, Prędota (75 Maślany), Koczon (58 Lisańczuk). Trener Bohdan Bławacki.Żółte kartki: Khorolskyi, Przewoźnik - Skiba, Marczak. Sędziował Kozłowski (Lublin).

Stal Rzeszów wygrała na wyjeździe z Wólczanką Wólka Pełkińsk...