Sobotnie mecze 2, 3 i 4 ligi piłki nożnej [RELACJA ONLINE, LIVE, 13 kwietnia]

Krzysztof Kapica
Zapraszamy do śledzenia relacji z sobotnich meczów 2, 3 i 4 ligi piłki nożnej.

2 liga

Elana Toruń - Siarka Tarnobrzeg 4:2 (2:1) - [RELACJA, ZDJĘCIA]
1:0 Stefanowicz 2-karny, 1:1 Radulj 22, 2:1 Wołkowicz 36, 2:2 Radulj 61-karny, 3:2 Onsorge 79, 4:2 Kozłowski 83
Od 60. minuty Elana grała w osłabieniu, czerwoną kartkę obejrzał Mariusz Kryszak.

Apklan Resovia - Radomiak 1:0 (1:0) - [RELACJA]
1:0 Buczek 45+2-karny

Resovia pokonała lidera! Apklan Resovia Rzeszów - Radomiak Radom 1:0. Czytaj więcej o meczu.

2 liga. Apklan Resovia pokonała lidera! Rzeszowianie wygrali...

Stal Stalowa Wola po serii trzech meczów bez zwycięstwa ograła w Boguchwale GKS Bełchatów 1:0 i w praktyce zapewniła sobie utrzymanie w 2 lidze. Relacja z meczu i opinie TUTAJ

Stal Stalowa Wola - GKS Bełchatów 1:0 w meczu 28. kolejki 2 ...

3 liga

Podlasie Biała Podlaska - Stal Rzeszów 0:7 (0:2) - [RELACJA]
0:1 Płonka 13, 0:2 Mozler 22, 0:3 Chromiński 54, 0:4 Płonka 59, 0:5 Nowacki 82, 0:6 Płonka 83, 0:7 Kobusiński 88
W 21. minucie Łukasz Mozler (Stal Rzeszów) nie wykorzystał rzutu karnego - bramkarz obronił.

Avia Świdnik - Wólczanka Wólka Pełkińska 0:2 (0:0)

Orzeł (biało-czerwone stroje) nie dał szans rywalom z Jarosławia

Orzeł Przeworsk pokonał JKS Jarosław. Trzy gole Piotra Borat...

Karpaty Krosno - Wisłok Wiśniowa 0:1 (0:1) RELACJA
0:1 Maik 14

Wisłoka Dębica - Polonia Przemyśl 2:0 (0:0) - [RELACJA]
1:0 Fedan 51, 2:0 Łanucha 70-karny
Od 75. minuty Polonia gra w osłabieniu - czerwoną kartkę obejrzał Kuźniar

Wisłoka Dębica pokonała w sobotę Polonię Przemyśl 2:0. Obie bramki padły po zmianie stron. Polonia spotkanie kończyła grając w dziesiątkę. Wisłoka Dębica - Polonia Przemyśl 2:0 (0:0) Bramki: 1:0 Fedan 51, 2:0 Łanucha 70-karnyOd 75. minuty Polonia gra w osłabieniu - czerwoną kartkę obejrzał Kuźniar

4 liga. Wisłoka Dębica ograła Polonię Przemyśl 2:0. Obie bra...