Sokół Kolbuszowa Dolna zremisował z KS-em Dzikowiec [ZDJĘCIA]

Marcin Jastrzębski
Dzikowiec (czarne stroje) w Kolbuszowej Dolne pierwszy zdobył bramkę, ale ostatecznie musiał się podzielić punktami z gospodarzami. Nz. w ofensywnej akcji Sokoła - Dawid Jamróz. fot. Dariusz Danek
- Z przebiegu meczu bardziej adekwatny były wynik 0-0. Najwięcej w tym spotkaniu było walki, ciężko mówić o okazjach bramkowych - mówił umiarkowanie zadowolony z remisu Andrzej Szczęch, trener Dzikowca.
Sokół Kolbuszowa Dolna – KS Dzikowiec 1:1Sokół Kolbuszowa Dolna – KS Dzikowiec 1:1

Sokół Kolbuszowa - KS Dzikowiec

Zobacz zdjęcia z meczu: Sokół Kolbuszowa Dolna - KS Dzikowiec

Emocje zaczęły się dopiero po przerwie. Damian Korab we własnym polu karnym sfaulował Krzysztofa Sudoła i za sprawą rzutu karnego wynik otworzyli goście. Sokół przyśpieszył i kilka minut później piłka znalazła się w bramce Norberta Króla.

Piękne trafienie Tomasza Chmielowca nie zostało jednak uznane bo kilka sekund wcześniej sędzia dopatrzył się niebezpiecznego zagrania Dawida Jamroza, który o piłkę walczył z Fabianem Zalewskim.

Kolbuszowianie dopięli swego po dobrze bitym przez Chmielowca rzucie wolnym. Norberta Króla uprzedził jego były kolega z drużyny - Marcin Hopek.

- Na boisku nie ma sentymentów. Nam zależało na odrobieniu strat i po przerwie poprawiliśmy grę. W końcu dopięliśmy swego, ale na kolejne bramki już raczej nie zasłużyliśmy - podkreślał Hopek.
- Po szarpanej grze w I połowie, byliśmy stroną przeważającą w drugiej części, ale za wiele klarownych sytuacji nie mieliśmy. Remis nie skrzywdził żaden ze stron - podsumował Waldemar Mazurek, opiekun Sokoła.

SOKÓŁ KOLBUSZOWA DOLNA - KS DZIKOWIEC 1-1 (0-0)
BRAMKI: Hopek (74-głową) - Skupiński (51-karny).

SOKÓŁ: K. Mazurek - Chodorowski, Frankiewicz, P. Karkut, Weryński - Serafin (78. Ł. Karkut), Korab (70. Ostaszewski), Hopek, Wilk (84. Saj) - Jamróz, Chmielowiec.

KS: Król - Mokrzycki, Skupiński, R. Bździkot, Zalewski - Świst, G. Szczęch, M. Bździkot, Sudoł (65. Tęcza) - Grądzki (84. Maciąg), Żur (90. Staszewski).

SĘDZIOWALI Marcin Leniart oraz Jakub Krauz i Wojciech Brzezicki (Łańcut). ŻÓŁTE KARTKI: Chmielowiec, Hopek, Korab - G. Szczech, Sudoł. WIDZÓW 50.

Szersze relacje z meczów dębickiej klasy okręgowej: strzelcy bramek, opinie w poniedziałkowym Stadionie