Sokół Łańcut przegrał w Szczecinie

Michał Baran pojechał do Szczecina chory, ale na boisko wyszedł.
Michał Baran pojechał do Szczecina chory, ale na boisko wyszedł. Krzysztof Kapica
W 18. kolejce I ligi koszykarze Neto Sokoła Łańcut ulegli na wyjeździe AZS-owi Szczecin 61:82.

I połowa nie zwiastowała tak bolesnej porażki gości - po 20 minutach prowadzili 43:40.

Początek III odsłony był również obiecujący (48:42 po rzucie Bartosza Dubiela). Potem w ataku przyjezdnym szło już gorzej, ale przed ostatnią kwartą nic nie było przesądzone, bo AZS prowadził 60:55.

Niestety, finiszowe 10 minut to gra do jednego kosza. Z naszej strony trafiał tylko Dubiel (5), a punkcik dołożył Kacper Młynarski. Łańcucian dobił Łukasz Pacocha - były gracz Sokoła trafił 2, za 3 i 3 minuty przed syreną AZS prowadził 75:60.

Jutro Sokół gra awansem wyjazdowy mecz ze Spójnią Stargard Szczeciński (g. 18).

AZS RADEX SZCZECIN - NETO SOKÓŁ ŁAŃCUT 82:61 (19:20, 21:23, 20:12, 22:6)

AZS: Mielczarek 2 (12 zb.), Majcherek 3 (1x3), Biela 5, Pacocha 25 (2x3, 6 as.), Pytyś 16 (7 zb., 4 str.) oraz Linowski 8 (3 bl.), Miszczuk 6 (1x3), Koszuta 11, Raczyński 4, Balcerek 2.

SOKÓŁ: Hałas 9 (3x3, 4 as.) Baran 8 (2x3, 5 as.), Gawrzydek 2, Młynarski 6 (1x3), Pieloch 6 (1x3) oraz Klima 17 (10 zb.) oraz Dubiel 11, Czerwonka 0, Balawender 2.