Sokół Sieniawa rozbił Żurawiankę Żurawica

Grzegorz Kostka
Sokół (białe koszulki) nie miał problemów z pokonaniem Żurawianki
Sokół (białe koszulki) nie miał problemów z pokonaniem Żurawianki Grzegorz Kostka
Od początku spotkania na boisku dominował Sokół. Gospodarze już w szóstej minucie po główce Pawła Adamczyka otworzyli wynik meczu.

Na drugą bramkę kibice czekali tylko dwanaście minut. Z rzutu wolnego przed pole karne zagrał Tomasz Wilusz a nie pilnowany Mateusz Padiasek uderzeniem w samo okienko podwyższył prowadzenie miejscowych.

Chwilę później było już 3-0. Łukasz Bursztyka zagrał do Wilusza a ten lobem pokonał bramkarza gości.

Sokół swoją przewagę w drugiej połowie udokumentowali kolejnymi bramkami Pawła Adamczyka, który wpierw po indywidualnej akcji zdobył bramkę numer cztery, a chwilę później strzałem głową skompletował swój trzeci w tym sezonie hart-trick.

SOKÓŁ SIENIAWA - ŻURAWIANKA ŻURAWICA 5-0 (3-0)
1-0 Adamczyk (6-głową, wrzutka Wilusza),
2-0 M. Padiasek (18, asysta Wilusza),
3-0 Wilusz (21, podanie Bursztyki),
0-4 Adamczyk (62, po indywidualnej akcji),
0-5 Adamczyk (77, po dośrodkowaniu M. Padiaska)

Relacja ze składami i ocenami dla zawodników i sędziów w poniedziałkowym Stadionie.