Sokół Sieniawa zremisował z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski [ZDJĘCIA]

Sokół (biało-niebieskie stroje) tylko zremisował z KSZO
Sokół (biało-niebieskie stroje) tylko zremisował z KSZO Grzegorz Kostka
Zgodnie z tradycją pojedynków w Sieniawie i tym razem padło sporo bramek. Początek meczu należał do gości.

Ich przewaga dość szybko bo już w 11 minucie została udokumentowana bramką. Piłkę w pole karne zagrał Puton a Smuczyński strzałem w długi róg otworzył wynik meczu. Z czasem do głosu zaczęli dochodzić miejscowi i w końcu po rajdzie od połowy boiska Szymona Kardysia, który dograł piłkę do Sebastiana Brockiego, ten drugi doprowadził do wyrównania.

Chwilę później w polu karnym Bartłomiej Purcha ograł bramkarza i strzałem do pustej bramki wyprowadził miejscowych na prowadzenie. Wcześniej groźnie na bramkę KSZO strzelali dwukrotnie Sebastian Brocki i Dawid Kasza. Goście tuż przed przerwą mocno postraszyli Korziewicza po uderzeniu Grunta.

Drugą połowę podobnie jak pierwszą lepiej rozpoczęli przyjezdni, którzy już w 47 min. doprowadzili do wyrównania po główce Michała Grunta. Ten sam zawodnik w 64 min. pewnie wykorzystał rzut karny, podyktowany po faulu Korziewicza. Chwilę później znów był remis. Dominik Ochał dobił strzał w słupek Sebastiana Brockiego. Mecz mógł rozstrzygnąć Dominik Ochał po świetnej akcji Brockiego, ale strzelił wprost w bramkarza KSZO.

Sokół Sieniawa - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:3 (2:1)

Bramki: 0:1 Smuczyński 11, 1:1 Brocki 28, 2:1 Purcha 36, 2:2 Grunt 47, 2:3 Grunt 64-karny, 3:3 Ochał 70

Sokół: Korziewicz ż 6 – Skała 6, Kapuściński 6, Padiasek 7, Pelc 6, Kardyś 7 – Purcha ż 6, Ochał ż 7, Kasza ż 6, Wąsik 6 (77 Sivyj) – Brocki ż 8. Trener Szymon Szydełko.

KSZO: Pietrasik – D. Cheba, Kardas, Mężyk, P. Cheba ż – Łokiec (89 Ziółkowski), Dybiec, Puton, Smuczyński (75 Dziadowicz ż), Bełczowski (82 Burzyński) - Grunt. Trener Marcin Wróbel.

Sędziował Jabłoński (Kraków). Widzów 300.

Juergen Klopp: Daniel Sturridge jest w świetnej formie, najlepszej odkąd go znam