SOŁTYS I SOŁECTWO PODKARPACIA 2018 | Ważne informacje dla sołtysów i sołectw

EH
Oto ważne informacje dla sołtysów i sołectw biorących udział w plebiscycie.

Aktualne wyniki głosowania i informacje o ważnych terminach i nagrodach można znaleźć pod adresem:

DODAJ ZDJĘCIE ORAZ LINK

Na liście kandydatów w naszym serwisie, przy imieniu i nazwisku sołtysa lub nazwie sołectwa może być umieszczone zdjęcie. To bardzo ważne! Można dzięki temu zdobyć więcej głosów, bo głosujący łatwiej rozpoznają kandydatów, na których chcą oddać głos.
Dodatkowo zdjęcie na liście wyników może linkować do wskazanej przez kandydata strony internetowej lub profilu na Facebooku. To doskonała promocja przy okazji plebiscytu!

JAK WALCZYĆ O GŁOSY

Sposobów na uzyskanie jak największej liczby głosów jest bardzo dużo. Przede wszystkim o głosy warto poprosić mieszkańców swojego sołectwa! Można też poinformować rodzinę i znajomych o udziale w plebiscycie. Z pewnością chętnie oddadzą głos. Wystarczy wysłać im SMS-em, e-mailem link do artykułu z wynikami głosowania (można to zrobić także za pomocą np. Skype’a lub innego komunikatora).

W SERWISIE FACEBOOK

Najlepsza i najskuteczniejsza jest aktywność w serwisie Facebook. Dzięki niej można zdobyć bardzo dużo głosów w krótkim czasie.

Na Facebooku warto:

  • opublikować na profilu lub fanpage'u post z informacją o nominacji. Warto zamieścić w nim instrukcję głosowania.
  • opublikowany post z pewnością szybko zyska wiele lajków i komentarzy. Warto dziękować za gratulacje i lajkować komentarze. Dzięki temu post wyświetli się u większej liczby osób.
  • publikować posty związane z głosowaniem np. dziękuj za oddane głosy.
  • udostępniać posty o plebiscycie, które będą publikowane na fanpage'u Nowin.
    To jedyny sposób, aby poinformować wszystkich o głosowaniu.

MATERIAŁY PROMOCYJNE

Doskonale sprawdzają się także tradycyjne metody informowania o udziale w plebiscycie. Dla kandydatów bezpłatnie przygotujemy materiały promocyjne - grafiki do publikacji na Facebooku oraz plakaty zachęcające do głosowania.

KLIKNIJ i zamów materiały promocyjne

WIADOMOŚĆ DO GŁOSUJĄCYCH

W czasie trwania głosowania do osób, które oddają głosy, trafiają SMS-y informujące o przebiegu plebiscytu. Przypominają one np. o tym, kiedy kończy się głosowanie, informują, na którym miejscu jest osoba, na którą oddano głos, a także o publikacjach związanych z plebiscytem.

Informacje o akcji pod numerem tel. 697 770 406, e-mail: tomasz.gnap@polskapress.pl

Gratulujemy i życzymy wielu głosów!

Wideo