Sparing. Bardzo dobrze zaprezentowali się piłkarze Błękitnych Ropczyce w meczu kontrolnym z Tarnovią Tarnów

Wacław Nowacki
Bardzo dobre wrażenie pozostawili po sobie piłkarze Błękitnych Ropczyce w środowym sparingu z Tarnovią Tarnów. Drużyna z Podkarpacia wygrała 5:2.

Z każdym sparingiem piłkarze Błękitnych Ropczyce wyglądają coraz lepiej. - To na razie sparingi, wszystko zweryfikuje liga - mówi spokojnie szkoleniowiec drużyny z Ropczyc, Andrzej Szymański. - Na pewno cieszy mnie, że moi zawodnicy coraz lepiej prezentują się biegowo.

W środowym starciu z Tarnovią drużyna z Ropczyc już do przerwy prowadziła 2:0, ale, jak mówi trener Szymański, do przerwy mecz był w miarę wyrównany. - Na pewno tarnowianie nie byli słabymi rywalami - przyznaje. - Nasza przewaga nie podlegała dyskusji, ale na pewno nie był to dla nas łatwy pojedynek - dodał.

W zespole Błękitnych zabrakło tylko Michała Ogrodnika.

Tarnovia Tarnów - Błękitni Ropczyce 2:5 (0:2)

Bramki dla Błękitnych: Wiktor dwie, Majcher, Bieniek, Darłak.