Sparing. Grad bramek i remis Izolatora Boguchwała ze SPEC Stalą Łańcut

Karol Pieniążek
Remis Izolatora ze Stalą.
Remis Izolatora ze Stalą. Izabela Pomykała/SPEC Stal Łańcut
W jednym z ostatnich sparingów przed startem rundy wiosennej Izolator zremisował ze SPEC Stalą Łańcut 3:3.

Mimo niekorzystnych warunków spowodowanych przez opady deszczu, zawodnicy obydwu drużyn stworzyli sobie sporo szans do zdobycia bramek.

Początek spotkania należał do “Izolacji”. Najpierw okazję do otwarcia wyniku zmarnował Żurawski, który uderzał nad bramką Stali, a chwilę później groźnie pod bramką łańcucian zrobiło się po dograniu w pole karne Kowala, lecz skutecznie interweniowała obrona.

Mimo przewagi Izolatora, to Stal wyszła na prowadzenie za sprawą Sebastiana Kocója, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego. W kolejnych minutach rosła jednak przewaga biało-zielonych, a na listę strzelców wpisał się Konrad Kowal wykańczając głową dogranie Nalepki. Chwilę później zrobiło się już 2:1 po kapitalnym trafieniu Rafała Walasa z okolic 30 metra.

W drugą odsłonę weszła lepiej ekipa z Łańcuta. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego najprzytomniej w polu karnym odnalazł się Makowski, wyrównując wynik meczu strzałem głową. Stal poszła za ciosem i kilka minut później było już 3:2, a piłkę do pustej bramki skierował Buć.

Izolator było stać na jeszcze jedno trafienie, którego autorem był nowy nabytek “Izolacji”, Dominik Oreńczuk.

Izolator Boguchwała - SPEC Stal Łańcut 3:3 (2:1)

Bramki: 0:1 Kocój, 1:1 Kowal, 2:1 Walas, 2:2 Makowski, 2:3 Buć, 3:3 Oreńczuk.

Skład Stali Łańcut:
I połowa: Słysz - Kmuk, Kocój, Kołodziej, Paczocha, Majda, Mach, Płocica, Buć, Stopyra, Daniel.
II połowa: Szpindor - Cwynar, Makowski, Kocój (Stryczek), Wójcik, Majda, Buć, Paczocha, Stopyra (Mączka), Płocica, Daniel.