Zamknij

Nowiny

Sparing. Izolator Boguchwała zremisował z Orłem Przeworsk. W drużynie z Boguchwały wciąż jest kilku testowanych [ZDJĘCIA]

Izolator Boguchwała zremisował z Orłem Przeworsk w sobotnim sparingu. Jeden z trenerów "Izolacji", Michał Bogacz narzekał trochę na

Krzysztof Kapica

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/27] Następne

Izolator Boguchwała zremisował z Orłem Przeworsk w sobotnim sparingu. Jeden z trenerów "Izolacji", Michał Bogacz narzekał trochę na skuteczność swoich piłkarzy.

"Izolacja" lepiej prezentowała się w pierwszej połowie. - Wtedy byliśmy zespołem zdecydowanie dominującym - przyznaje Michał Bogacz, jeden z trenerów i zawodnik Izolatora. - W drugiej części gry jednak do głosy doszli również piłkarze Orła i mecz się wyrównał - dodaje.

W zespole z Boguchwały zagrało pięciu piłkarzy testowanych. Oprócz czwórki, która od dłuższego czasu gra i trenuje z Izolatorem, w meczu z Orłem dołączył jeszcze bramkarz. - Tak się jakoś trafiło i postanowiliśmy dać mu szansę, na razie spokojnie obserwujemy - informuje Michał Bogacz.

Wszystko wskazuje na to, że w dwójką spośród tej testowanej grupy Izolator będzie chciał się dogadać już w najbliższych dniach.

Izolator Boguchwała - Orzeł Przeworsk 1:1
Bramka dla Izolatora: testowany.

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy