Sparing. Izolator - Siarka 0-3

Waldemar Mazgaj
Tomasz Jefimow
W sparingowej potyczce dwóch rywali z III ligi Siarka Tarnobrzeg okazała się lepsza od Izxolatora. Wygrałą 3-0 w Boguchwale.

Boguchwalanie wcale nie byli gorsi, a w II połowie, po ostrej reprymendzie trenera, mieli nawet dużą przewagę.

Najlepszą sytuację do zdobycia bramki zmarnował Krzysztof Szpond, nie strzelając karnego w I połowie; świetna interwencja Łukasza Ćwiczaka. Dobrze spisywali się nowi zawodnicy Izolatora Marek Czopko i Sławomir Przybyła.

W Siarce z różnych przyczyn nie zagrali: Michał Kozłowski, Mariusz Łukawski, Jakub Łuczakowski, Damian Sałek, Jakub Uznański, Karol Bednarczyk oraz Jakub Kwieciński.

Tarnobrzeżanie mogli wygrać w jeszcze wyższych rozmiarach, ale arbiter nie uznał goli zdobytych przez Tomasza Walata oraz Marcina Stępnia.

IZOLATOR BOGUCHWAŁA - SIARKA TARNOBRZEG 0-3 (0-3)

BRAMKI: Bobak, Walat, Mazurkiewicz.