Sparing. Porażka Legionu Pilzno z Wolanią Wola Rzędzińska. Kadra drużyny z Pilzna jeszcze nie jest zamknięta

Waldemar Mazgaj
Legion Pilzno przegrał mecz sparingowy z Wolanią Wola Rzędzińska. Trener Legionu, Roman Gruszecki nie ukrywa, że kadra zespołu jeszcze nie jest zamknięta.

- Pierwsza połowa była naprawdę dobra i mogę być zadowolony - przyznaje trener Legionu, Roman Gruszecki. - W drugiej dokonałem kilku zmian i pewnie trochę straciliśmy na jakości, ale od tego przecież właśnie są takie mecze - dodał.

W zespole Legionu zagrało kilku nowych zawodników, ale w tej chwili trudno ich już raczej nazwać graczami testowanymi. Trener Gruszecki chciałby wszystkich ich widzieć w swojej drużynie na wiosnę, a w tej chwili zostało dograć szczegóły kontraktów.

Wolania Wola Rzędzińska - KS Legion Pilzno 3:1 (0:0)

Bramka dla Legionu: Tragarz - karny.

Przy ładnej słonecznej pogodzie obie drużyny pokazały się z dobrej strony. – To był dobry, pożyteczny sparing – mówił Bogusław Pater, kierownik dębickiej drużyny.Goście mogli się pokusić o remis, ale w końcówce Łukasz Siedlik pomylił się o kilka centymetrów i wycelował w słupek. Wisłoka nie testowała już żadnego nowego zawodnika. Skład jest raczej zamknięty.Nowych twarzy nie było także w zespole „pasiaków”, choć trenerzy nie wykluczają, że do kadry dołączy jeszcze jeden zawodnik. Gola w 60. Minucie zdobył świeżo pozyskany Bartłomiej Wasiluk – wygrał pojedynek jeden na jeden i ładnie uderzył zza szesnastki. – Mogliśmy coś strzelić w I połowie, ale tym razem brakło skuteczności – powiedział Rafał Rajzer, II trener resoviaków.W grze brakło lekko kontuzjowanych: Davida Andronicia, mołdawskiego pomocnika, który dołączył niedawno do rzeszowskiej ekipy, Adriana Dziubińskiego (już trenuje) i Grzegorza Płatka. W środę w podgorlickiej Szalowej „pasiaki” zagrają z Wigrami Suwałki, a w piątek, w tej samej miejscowości z tym samym rywalem zmierzy się Wisłoka.Apklan Resovia – Wisłoka Dębica 1:0 (0:0)Bramka: Wasiluk.

Apklan Resovia wygrała sparing z Wisłoką Dębica. Gola strzel...