Sparing. Stal Stalowa Wola w swoim drugim środowym sparingu pewnie pokonała 4-ligową Stal Gorzyce

mtr
Piłkarze Stali Stalowa Wola rozegrali w środę dwa sparingi. Oba wygrali
Piłkarze Stali Stalowa Wola rozegrali w środę dwa sparingi. Oba wygrali Krzysztof Nowaliński
Stal Stalowa Wola w swoim drugim środowym sparingu (pierwszy wygrała z Radomiakiem 2:0) rywalizowała z 4-ligową Stalą Gorzyce. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Stali Stalowa Wola 3:0, a wszystkie bramki padły w pierwszej połowie.

- W tym meczu zagra głównie nasza młodzież – zapowiadał Wojciech Fabianowski. I tak też się stało. W barwach zespołu ze Stalowej Woli bardzo dobre zawody rozegrał Kacper Urban z rocznika 2001, który dwukrotnie trafił do bramki rywala. Gola strzelił również Szymon Jopek, który narzekał niedawno na uraz.

Dla Stali Gorzyce był to pierwszy mecz kontrolny w 2019 roku. - Wynik nikogo nie zadowala, ale z drugiej strony my jesteśmy w całkiem innym momencie przygotowań, więc biorąc pod uwagę długą przerwę od gry, nie było tak źle - wyjaśnia Tomasz Rychel, trener Stali Gorzyce.

Szkoleniowiec beniaminka 4. ligi podkarpackiej testował czterech zawodników: bramkarza, obrońcę i dwóch pomocników. - Z jednego z pomocników rezygnujemy – zdradził Nowinom Tomasz Rychel.

Jeżeli chodzi o zawodników, którzy opuścili gorzycką Stal, są to: Patryk Wilk (Wisła Sandomierz), Karol Szustak, Radosław Rogowski i Dawid Pawlik.

W najbliższą sobotę Stal Gorzyce rozegra swój drugi sparing w tym roku. Rywalem będzie Siarka Tarnobrzeg, a więc kolejny drugoligowiec.

Stal Stalowa Wola – Stal Gorzyce 3:0 (3:0)

Bramki: Urban dwie, Jopek.

NOWINY. Kacper Sadłocha: Twardo stąpam po ziemi, nie myślę o transferze